19-11-2020

Develia zakończyła kolejny etap Osiedla na Woli

Develia zakończyła kolejny etap Osiedla na Woli
Zakończyła się budowa VIII etapu Osiedla na Woli w Warszawie. Po uzyskaniu pozwole-nia na użytkowanie, w IV kwartale br. nastąpi przekazanie mieszkań nabywcom. Obecnie Develia realizuje ostatni etap inwestycji.

W VIII etapie osiedla na warszawskiej Woli powstało 177 mieszkań, a we wszystkich dotych-czas zrealizowanych etapach projektu, aż 1376. 
- Osiedle od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem, dzięki bardzo atrakcyjnej lokali-zacji, jak również kompaktowym układom mieszkań. Potwierdza to m.in. wyróżnienie, które otrzymaliśmy w 2018 roku – Osiedle na Woli znalazło się w ścisłej czołówce najlepiej sprzeda-jących się inwestycji w Warszawie. Obecnie w ofercie dostępny jest ostatni, IX etap osiedla, gdzie niemal połowa mieszkań znalazła już swoich nabywców. Natomiast w VIII etapie wolny pozostał już tylko jeden lokal – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

W IX etapie osiedla powstanie 300 mieszkań o metrażach od 25 do 79 mkw. oraz 4 lokale usługowe. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania zlokalizowane w 18 kondygnacyjnej dominancie, z której rozciąga się panoramiczny widok na Warszawę. 

O atrakcyjności Osiedla na Woli decyduje przede wszystkim doskonała lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, rozbudowana infrastruktura oraz bli-skość terenów zielonych. Osiedle jest dobrze skomunikowane – w pobliżu znajduje się stacja metra. To wszystko sprawia, że inwestycja jest atrakcyjna pod kątem wynajmu.

Osiedle położone jest w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. W pobliżu znajdują się także parki: Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów. Bogata infrastruktura, zapewnia łatwy dostęp do przychodni, aptek, restauracji, skle-pów oraz centrum handlowego Wola Park. Mieszkańcy mają do wyboru także kilka szkół i przedszkoli. 

 

Develia