23-06-2020

Dni Otwarte w inwestycji Atol w Gdańsku

Dni Otwarte w inwestycji Atol w Gdańsku
Waryński S.A. Grupa Holdingowa zaprasza na Dni Otwarte inwestycji Atol, które odbędą się w najbliższy weekend 27-28 czerwca, przy ul. Wilczej 1 w Gdańsku. Nowoczesny budynek, ze względu na swą lokalizację cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów

Szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja  podkreślają charakter inwestycji premium, będącej kontynuacją rozbudowy Starego Przedmieścia w Gdańsku. Obiekt składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej. 

W ramach inwestycji powstanie w sumie 65 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 95 mkw. Niewątpliwym atutem są łatwe do aranżacji mieszkania typu studio o powierzchni 50 - 60 mkw. Na parterze zlokalizowano 6 lokali usługowych z bezpośrednim dostępem z ulicy, w tym jeden lokal gastronomiczny.

Zaletą oferty jest wysoki standard wykończenia oraz rozplanowanie przestrzeni odpowiadające na potrzeby wynajmu krótko i długoterminowego. Połączenie korzyści życia w centrum miasta z komfortem wynikającym z kameralności, to wyraźna przewaga na lokalnym rynku nieruchomości. Inwestycja Atol to idealny balans pomiędzy nowoczesnością a życiem pośród historycznej architektury Gdańska. Pomimo ścisłego centrum, w którym powstają mieszkania, obiekt wyróżnia estetyczne zacisze otoczone piękną zielenią oraz doskonała dostępność komunikacji.

Aktualnie inwestycja osiągnęła kolejny „kamień milowy” – stan surowym zamkniętym, a planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2020 roku. 

Waryński S.A. Grupa Holdingowa