04-03-2021

Do wzięcia lokale w Forum Wola

Do wzięcia lokale w Forum Wola
Zainwestuj w biznes w atrakcyjnej lokalizacji – ponad 20 tysięcy nowych klientów

Grupa Robyg oferuje lokale w Pasażu Usługowym Forum Wola – o powierzchni od 80 do 280 mkw., co daje ponad 3 tys. mkw. przestrzeni usługowo-handlowej. Forum Wola to inwestycja położona w nowej dzielnicy mieszkaniowej – na osiedlu oddano do użytku 860 mieszkań, a najbliższą okolicę zamieszkuje ponad 20 tysięcy osób. W Pasażu Usługowym Forum Wola działa przedszkole państwowe, przedszkole prywatne, Carrefour, Żabka, ALab, Empik papiernik i Pepco, Hebe, BIOCarrefour, FabMed-medycyna estetyczna, epaka.pl, Winiarnia DarWina.

Pasaż usługowy w osiedlu Forum Wola to miejsce tętniące życiem niemal w samym sercu Warszawy. Liczne osiedla, kompleksy biurowe i tereny rekreacyjne sprawią, że biznes będzie codziennie pełen klientów. Są tu 2 duże parki – Powstańców Warszawy oraz Sowińskiego – biurowce, szkoły, przedszkola. Miejsca te sprawiają, że dzielnica jest niezwykle atrakcyjna – szczególnie dla osób ceniących aktywny tryb życia. To nie tylko modne miejsce, chętnie wybierane przez deweloperów na inwestycje mieszkaniowe i biurowe – ale także pełne atrakcji, bardzo blisko stąd do centrum miasta, a także do hal Expo.

Forum Wola to atrakcyjny, nowoczesny kompleks architektoniczny, pełen zieleni, położony w otoczeniu modnej zabudowy i posiadający liczne udogodnienia dla użytkowników. Lokalizacja osiedla pozwala na doskonałą komunikację z każdą dzielnicą Warszawy, w pobliżu znajduje się metro i kolejka WKD.

- Sprzedaż lokali w Pasażu Usługowym to ostatni etap wieńczący inwestycję Forum Wola. Pomimo pandemii spółka notuje duże zainteresowanie lokalami usługowymi – zwłaszcza zlokalizowanymi w kameralnych osiedlach z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem. Już w 2020 roku zauważyliśmy wzrost popytu inwestycyjnego na lokale mieszkalne i usługowe. Zakładamy że w tym roku może on jeszcze się zwiększyć – zwłaszcza, że WIBOR jest rekordowo niski, a lokowanie kapitału w nieruchomości daje obecnie znacznie wyższe stopy zwrotu niż lokaty bankowe czy inwestycje na rynku kapitałowym. Osiedle Forum Wola zaprojektowano celowo w taki sposób, aby mieszkańcy mieli do dyspozycji dużą przestrzeń do rekreacji, odpoczynku i wspólnego spędzania czasu w strefie usługowej. Dzięki temu Pasaż Usługowy Forum Wola to idealne miejsce, by stworzyć azyl dla firmy i mieć udział w budowaniu lokalnej społeczności. Przestronne lokale usługowe mają potencjał dostosowania do indywidualnych potrzeb i spełniają wymagania nowoczesnych przedsiębiorców. Mieszkańcy osiedla są bardzo aktywni i chętnie korzystają z usług oferowanych w Pasażu Usługowym. W ten sposób budują swoją enklawę i tworzą silne więzi międzyludzkie. Strefa usługowa osiedla tętni życiem, a przedsiębiorcy cieszą się dużym zainteresowaniem swoimi usługami i mają możliwości rozwoju biznesu – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg SA.

Grupa Robyg od wielu miesięcy pracuje zgodnie z wytycznymi GIS, stosuje środki ochronne dla pracowników i klientów, prowadzi też cykliczne dezynfekcje i ozonowanie wszystkich biur minimum dwa razy w tygodniu. Spółka wprowadziła także systematyczne testy pracowników na budowach i w biurach sprzedaży na obecność przeciwciał wirusa SARS-CoV-2. We wszystkich biurach sprzedaży Robyg wdrożył innowacyjną technologię dezynfekcji przy pomocy nowoczesnych urządzeń Aura Air firmy Keemple. To najinteligentniejsza na świecie technologia dezynfekowania powietrza, która jednocześnie monitoruje jego jakość w czasie rzeczywistym i chroni przed koronawirusem.

 

Robyg