24-11-2021

Drugi etap Royal Residence na Wilanowie wchodzi do sprzedaży

Drugi etap Royal Residence na Wilanowie wchodzi do sprzedaży
131 nowych lokali w ofercie
Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejny, drugi etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. W ofercie jest 131 lokali o metrażach od 25 do 137 m2. Osiedle jest malowniczo zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej części Wilanowa. Łącznie powstanie tu 1600 lokali, w otulinie zieleni parkowej z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym.
 
Apartamenty będą wyposażone w przestronne tarasy sięgające aż do 100 m2, loggie, balkony i zaaranżowane ogródki. Ponadto Robyg zainstaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych. Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano strefę zieleni pełną bujnej, różnorodnej roślinności. Znajdzie się tu także plac zabaw dla dzieci, wewnętrzna strefa fitness z sauną i miejsca relaksu dla dorosłych. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.
 
 - Ponad 130 apartamentów w pierwszym etapie Royal Residence sprzedało się w rekordowym tempie. Dlatego już teraz wprowadzamy do oferty kolejny etap tej wyjątkowej inwestycji. Bardzo mocno postawiliśmy na kwestie ekologiczne, które są dostępne na naszym osiedlu bez dodatkowych dopłat. Oferujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. fotowoltaikę, system Smart House firmy Keemple, a do 2024 roku planujemy całkowite przejście na energię pochodzącą z odnawialnych źródeł w procesie budowalnym. Tym samym wyprzedzimy założenia dyrektywy Fit for 55, która zakłada osiągnięcie tego celu do 2030. Royal Residence to ostatnie takie miejsce w Wilanowie – projekt wyjątkowy zarówno pod względem lokalizacji, rozmachu i jakości. Będzie to osiedle pełne nowoczesnych udogodnień, zieleni, z bliskością natury – a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum Warszawy – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg SA.
 
Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc. Jest to obecnie jedno z ważniejszych oczekiwań, jakie klienci mają wobec infrastruktury mieszkaniowej – ekologiczne rozwiązania wspierające oszczędzanie i pozytywne dla klimatu są kluczowym elementem strategii zrównoważonego rozwoju Robyg.
 
Royal Residence – to enklawa nowoczesnych, 4 piętrowych budynków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Rezydencja swoją architekturą doskonale wpisuje się w charakter prestiżowej dzielnicy, jaką jest Wilanów:
 
Funkcjonalne mieszkania od 25 m2 oraz apartamenty do 160 m2 na najwyższych kondygnacjach z przestronnymi tarasami, a także lokale usługowe na parterach budynków
Atrakcyjne, duże tarasy, loggie, balkony i zaaranżowane ogródki
Eleganckie elewacje w stonowanej kolorystyce z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów
Wewnętrzny dziedziniec zaaranżowany zielenią z placem zabaw dla dzieci
Indywidualnie zaprojektowane, eleganckie 2 kondygnacyjne lobby wejściowe z portierem
Wewnętrzna strefa fitness wraz z sauną dla mieszkańców osiedla
Stacje ładowania samochodów elektrycznych
Miasteczko Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy. Jest pięknie położone – w pobliżu znajduje się Pałac i park w Wilanowie, Park Natolin, Ogród Botaniczny i Plaża Zawady. Jest także samowystarczalne – zaletą jest duża dostępność sklepów, restauracji i kawiarenek, salonów kosmetycznych czy fryzjerów. Wilanów jest także atrakcyjny dla rodzin – są tu liczne place zabaw, klubiki dla dzieci, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie i punkty usługowe. To też miejsce idealne dla osób aktywnych, które mają do dyspozycji siłownie plenerowe, ścieżki biegowe i rowerowe oraz pole golfowe.
 
Wilanów jest oddalony od centrum tylko o 10 km, miasteczko jest zadbane i estetyczne – wyróżnia je spójna architektura, brak reklam na ulicach i liczne tereny zielone. Dzielnica nadal dynamicznie się rozwija – w planach jest szybki tramwaj i ogromne centrum handlowo-rozrywkowe.
 
Robyg systematycznie podwyższa standard mieszkań w swoich inwestycjach i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Nowością są ekologiczne farby elewacyjne, pochłaniające zanieczyszczenia – jedna ze ścian przyjmie postać artystycznego murala. Wyjątkowa jakość Robyg obejmuje ponadstandardową wysokość mieszkań, balkony, loggie lub tarasy w każdym mieszkaniu, drewniane okna, dźwiękoszczelność, wideofony, instalacje światłowodowe, a także lobby z portierem i oświetlenie LED części wspólnych zasilane przez panele fotowoltaiczne. Ponadto, na każdym osiedlu Robyg projektuje obszerne tereny zielone, ogrody deszczowe, place zabaw, siłownie, stacje rowerowe, monitoring wizyjny HD i ładowarki samochodów elektrycznych. Przygotowane są specjalne tereny spacerowe, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Każde mieszkanie jest wyposażone w standardzie w system Smart House firmy Keemple.
 
W trosce o ekologię oraz komfort życia mieszkańców w mieszkaniach zostaną zainstalowane nawiewniki antysmogowe i antyalergiczne, które tworzą barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu typów PM10 i PM2,5, równocześnie wietrząc pomieszczenia i zapewniając ich dodatkowe wyciszenie. Ponadto na osiedlach pojawi się kostka antysmogowa, która wpływa na redukcję tlenków azotu w powietrzu. Wykorzystuje przy tym naturalne światło dzienne – dzięki promieniom UV oraz obecności wody opadowej przyspiesza naturalny proces utleniania, pozwalając w ten sposób na szybki rozpad szkodliwych związków znajdujących się w powietrzu oraz zanieczyszczających powierzchnię betonu. Działanie kostki jest długotrwałe, stale odnawialne i nie ulega zużyciu. Dodatkowo tereny osiedli będą wyposażone w ławki solarne, gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł bezpłatnie naładować swoje urządzenia dzięki energii słonecznej.
 
Ponadto, w nowych osiedlach Robyg wprowadza dla mieszkańców:
 
Kącik malucha – bawialnie w specjalnie przygotowanych i wyposażonych lokalach w strefie usługowej. Z kącika będzie można korzystać w dowolnych godzinach i bez jakichkolwiek opłat.
Strefa jogi – bezpłatny dostęp dla mieszkańców do stref dedykowanych ćwiczeniom i relaksowi, urządzonych zgodnie z zasadami feng shui.
Bezpłatny fitness wewnętrzny wraz z dodatkowymi udogodnieniami np. sauną.
Innowacyjnie zaprojektowane tereny zielone, tworzące atrakcyjne przestrzenie rekreacyjne z małą i dużą architekturą, strefami zabaw dla dzieci i strefami fitness dla aktywnych, wzbogacone o mgiełki wodne – idealne na upały, oczka wodne i nawierzchnie biologicznie czynne.
 
W tym roku Robyg wprowadził na swoich osiedlach ładowarki do samochodów elektrycznych – infrastruktura przyłączy będzie dostępna w garażach w większości budynków. Ponadto wybrane inwestycje będą posiadały miejsca zewnętrzne do ładowania – ogólnodostępne dla mieszkańców.
 
Firma przykłada szczególną wagę do idei ESG, na którą składa się ekologia, społeczne zaangażowanie i ład korporacyjny. Już dzisiaj wiele ze stosowanych przez Robyg rozwiązań w budownictwie oraz podejmowane inicjatywy społeczne i pracownicze wskazują na zaangażowanie firmy w filozofię zrównoważonego rozwoju.
Robyg