04-05-2021

Duda Development z mocnym otwarciem II kwartału 2021

Duda Development z mocnym otwarciem II kwartału 2021
Przełom I i II kwartału 2021 okazał się wyjątkowo udany dla poznańskiej spółki Duda Development, która w tym okresie zakończyła sprzedaż lokali w dwóch z trzech swoich ukończonych inwestycji w Poznaniu i okolicy

Inwestycje, których sprzedaż została doprowadzona do końca, to Morasko Park – zamknięte osiedle domów w zabudowie bliźniaczej na poznańskim Morasku – oraz Fyrtel Wilda, nowoczesna kamienica tuż przy Rynku Wildeckim. 

Zakończenie sprzedaży lokali w tych dwóch inwestycjach oznacza, że Duda Development – która obecnie w swoim wielkopolskim portfolio wolnych nieruchomości ma już jedynie dwa domy na osiedlu Nowe Złotniki w Złotnikach k. Suchego Lasu – rozpoczyna nowy etap swojej działalności w mieście. Deweloper pracuje nad aż trzema kolejnymi projektami w Poznaniu, w tym m.in. na Jeżycach. 

Równolegle ze szczęśliwym zakończeniem niektórych poznańskich przedsięwzięć Duda Development intensywnie zajmuje się kontynuacją swojego łódzkiego projektu: Diasfery Łódzkiej. W Diasferze, największej jak dotąd mieszkaniowej realizacji firmy, obejmującej postawienie budynków w dwóch etapach oraz rewitalizację i rozbudowę znajdującego się na terenie inwestycji dawnego obiektu warsztatowego, właśnie rozpoczęła się budowa II etapu, który obejmie 246 mieszkań. Mimo pandemicznych obostrzeń prace postępują zgodnie z harmonogramem. Równolegle do końca zbliża się proces sprzedaży mieszkań z I etapu, w którym spośród 199 lokali zostało już zaledwie 6 wolnych.

 

Duda Development