24-03-2021

Golden Space od Nexity rozbłyśnie

Golden Space od Nexity rozbłyśnie
W 2020 r. warszawskie Włochy znalazły się na podium stołecznych dzielnic o najniższych kosztach utrzymania. Dodając do tego wygodną komunikację z innymi częściami miasta - mieszkania w tej okolicy okazują się doskonałym wyborem dla osób pragnących korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje stolica. Nexity przygotowało ofertę szytą na miarę ich potrzeb. Do sprzedaży trafiły właśnie mieszkania drugiego etapu osiedla Golden Space, a deweloper już szykuje kolejne premiery

Golden Space to przestrzeń dla osób ceniących komfort i unikatową estetykę. Elegancka, 5-kondygnacyjna bryła budynku oraz jego zielony dziedziniec zagwarantują mieszkańcom kameralny, zaciszny klimat – niedaleko centrum miasta. W drugim etapie osiedla powstaną 83 mieszkania w metrażu od 28 do 69 m2, kawalerki, dwu- i trzypokojowe. Na etapie projektu uwzględniono także możliwość ergonomicznej re-aranżacji mieszkań dwupokojowych na trzypokojowe. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą balkony, zaś do parterowych lokali przynależeć będą ogródki. 

Nieruchomość będzie znajdować się pod dyskretnym nadzorem monitoringu i ochrony, a wjazd na teren inwestycji zostanie ograniczony szlabanem, ograniczając ruch na osiedlu i zwiększając bezpieczeństwo jego mieszkańców. Dodatkowym atutem inwestycji będzie stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Miłośnicy dwóch kółek zostawią swoje pojazdy przy stojakach rowerowych naprzeciw wejścia do budynku.

– Golden Space to osiedle dla osób, które żyją pełnią życia i doskonale wiedzą, czego potrzebują. Wychodzimy tym oczekiwaniom naprzeciw i proponujemy elastyczne warianty aranżacji układu mieszkania. Dodatkowo, wybierając jeden z szeregu pakietów Nexity Studio, nasi klienci otrzymują mieszkanie kompleksowo wykończone pod klucz – zgodnie z indywidualnym stylem i w atrakcyjnej cenie – mówi Michał Kostrow, Chief Operating Officer, Nexity.

Praca, rozrywka, podróże – na wyciągnięcie ręki
Golden Space 2 powstanie na styku Włoch i Ochoty, przy ul. Budki Szczęśliwickie. Bliskość Alei Jerozolimskich pozwoli na szybki dojazd do Śródmieścia i centrów biznesowych stolicy, a także równie wygodny wyjazd poza miasto. Komfortową komunikację z innymi dzielnicami zapewniają linie autobusowe oraz pobliska stacja PKP – dojazd do centrum kolejką WKD zajmuje zaledwie 10 minut. Podróżnicy docenią niedalekie sąsiedztwo Dworca Zachodniego oraz bezpośrednie połączenie kolejowe z lotniskiem im. Fryderyka Chopina.

Szeroki wachlarz usług oraz bogatą ofertę handlową i rekreacyjną zapewnią mieszkańcom Golden Space pobliskie centra handlowe, z kolei bliskość Ochoty – będącej w TOP 3 najbardziej rozrywkowych dzielnic stolicy* – oferuje wygodny dostęp do licznych restauracji, klubów i pubów. Okoliczne przestrzenie rekreacyjne to m.in. Park Szczęśliwicki czy Park ze Stawami Cietrzewia – rozległe tereny zielone, bogata infrastruktura sportowa i bezpieczne, nowoczesne place zabaw sprawiają, że są one centrum aktywności przez cały rok.

Za projekt Golden Space odpowiada biuro BDM Architekci. Planowany termin zakończenia budowy drugiego etapu to II kwartał 2023 r. Obecnie w sprzedaży są jeszcze ostatnie mieszkania pierwszego etapu –  a odbiór kluczy będzie możliwy jeszcze w tym roku! 

To dopiero pierwsza z tegorocznych warszawskich nowości Nexity! Wkrótce na rynek trafią także mieszkania kolejnego etapu osiedla Next Ursus,  a jeszcze w pierwszym półroczu 2021 przewidziana jest również premiera nowego osiedla zlokalizowanego na Bemowie. 

Nexity Polska