22-03-2022

Grupa ROBYG – pozwolenie na budowę osiedla Sady Ursynów

Grupa ROBYG – pozwolenie na budowę osiedla Sady Ursynów
Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę nowej warszawskiej inwestycji – Sady Ursynów, w pobliżu Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Powstaną tu kameralne, czterokondygnacyjne budynki i świetnie zaprojektowane mieszkania z ogródkami, tarasami i balkonami. Osiedle otoczone będzie przestrzeniami parkowymi z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową dodatkowo będzie chronione i monitorowane. Łącznie na osiedlu w 6 etapach powstanie ponad 600 mieszkań, a także funkcjonalne zaplecze handlowe i usługowe. Sprzedaż pierwszych mieszkań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie w ofercie jest jeszcze ponad 90 mieszkań objętych interesującymi promocyjnymi pakietami.

Tereny wokół budynków zostały zaprojektowane w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni i bogatych w nasadzenia drzew owocowo-ozdobnych (stąd też nazwa osiedla „Sady Ursynów”), powstaną drogi, chodniki, elementy małej architektury oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Zróżnicowaną elewację w stonowanej kolorystyce bieli i szarości idealnie dopełni stolarka okienna w kolorze ciemnego antracytu oraz szklane balustrady balkonów wykończone grafitowymi elementami. Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa i telewizyjna i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple.

„Chcemy, by nasza pierwsza inwestycja na Ursynowie była naszą wizytówką – tak, jak osiedla ROBYG w innych dzielnicach w Warszawie. Dlatego oferujemy nie tylko doskonałą lokalizację i mnóstwo zieleni, ale przede wszystkim wyjątkowe udogodnienia dla mieszkańców. Bardzo ważne jest, że tak szybko udało się przeprowadzić procedury administracyjne i uzyskać pozwolenie na budowę. Prace budowlane rozpoczniemy już w marcu i jesteśmy pewni, że będą one prowadzone zgodnie z harmonogramem – tak, jak inne nasze inwestycje. Osiedle Sady Ursynów to świetnie zaprojektowane osiedle na ponad 600 mieszkań w 6 etapach – w kameralnej atmosferze i niskiej zabudowie. Planujemy sprawne wprowadzanie kolejnych etapów do sprzedaży – obecnie dostępnych jest ponad 90 lokali” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG.

Doskonała komunikacja

Niewątpliwą zaletą Osiedla Sady Ursynów jest lokalizacja. Niewielki dystans dzieli je od przystanków linii autobusowych, co z pewnością zadowoli wszystkich korzystających z komunikacji miejskiej. Znajdujący się tylko kilometr od osiedla przystanek SKM zapewni sprawny dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska im. Chopina ułatwi logistykę wakacyjnych podróży i służbowych wyjazdów. Wygodą dla kierowców będzie bliskość obwodnicy, a dla rowerzystów położona nieopodal stacja rowerów Veturilo.

Zielona przestrzeń

Tyle zieleni, to w Warszawie prawdziwa rzadkość! Okoliczne parki, skwery i tereny zielone pozwolą na relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Jest tu wiele ciekawych tras spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Dodatkową atrakcją jest położony nieopodal Tor Wyścigów Konnych „Służewiec”, który zapewni rozrywkę nie tylko miłośnikom koni, ale również fanom koncertów i festiwali.

Idealne miejsce dla rodziny

Ursynów przyciąga mieszkańców bezpieczeństwem, zielenią, nowoczesnymi placami zabaw oraz bliskością szkół i przedszkoli. To dobry wybór dla tych, których życie koncentruje się wokół miejsca zamieszkania – rodzin z dziećmi. Mogą one korzystać z licznych centrów handlowych, w tym położonej w pobliżu Galerii Mokotów oraz instytucji rozrywkowych, kulturalnych i sportowych. Działa tu również wiele restauracji oferujących kuchnie z różnych stron świata.

W pobliżu biznesowego centrum stolicy

Tylko kilkuminutowa podróż dzieli osiedle od biurowców będących siedzibą wielu przedsiębiorstw i korporacji, żartobliwie nazywanego Mordorem. Pobliskie centra biurowe i biznesowe pozwolą zaoszczędzić czas na dojazd do pracy i sprawią, że mieszkanie będzie równocześnie świetną inwestycją i lokatą kapitału.

 

Robyg