16-10-2019

IX etap Lokum di Trevi z pozwoleniem na użytkowanie

IX etap Lokum di Trevi z pozwoleniem na użytkowanie
Lokum Deweloper, oferujący mieszkania o podwyższonym standardzie, ukończył realizację IX już etapu osiedla Lokum di Trevi. Do użytku oddanych zostało 217 mieszkań. Grupa rozpoczęła przekazywanie lokali, co umożliwi rozpoznanie ich w wyniku finansowym bieżącego roku

Lokum di Trevi na wrocławskim Tarnogaju to jedno z najpopularniejszych osiedli 
w stolicy Dolnego Śląska, wybierane zarówno przez nabywców szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i z przeznaczeniem na wynajem.

O atrakcyjności inwestycji decyduje jej położenie w prestiżowej dzielnicy Krzyki, 
a zarazem blisko centrum miasta oraz ważnych arterii – ulic Bardzkiej i Armii Krajowej. Doskonała komunikacja publiczna (tramwajowa i autobusowa), rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa na terenie osiedla i w jego najbliższej okolicy, szkoły i przedszkola, a także tereny zielone – Park Tarnogajski i Wschodni – sprawiają, że jest to wyjątkowo komfortowe miejsce do życia.

Jak każde osiedle Grupy Lokum Deweloper, Lokum di Trevi wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami projektowymi i funkcjonalnymi układami wnętrz, a także podwyższonym standardem części wspólnych i zagospodarowania terenu. Mieszkańcy mają do dyspozycji dziedzińce z fontannami, bezpieczne place zabaw dla dzieci oraz profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni.

- Lokum di Trevi to największa inwestycja, jaką obecnie realizujemy. Osiedle powstaje na 10-hekatrowej działce, na dawnych terenach przemysłowych. Dzięki ich rewitalizacji sukcesywnie oddajemy do użytku mieszkańców świeżą przestrzeń miejską. W dziewięciu etapach inwestycji powstało już ponad 1600 mieszkań, 
a kolejne 250 jest w trakcie budowy. O sukcesie osiedla świadczy niezmienne od lat zainteresowanie kupujących oraz tempo sprzedaży mieszkań. W zakończonym właśnie IX etapie właścicieli znalazło już 95% lokali – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

W ramach IX etapu inwestycji zrealizowano 217 mieszkań o metrażach od 26 do ponad 100 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi, przy czym większość stanowią mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. Dzięki zróżnicowanej ofercie jest to doskonała propozycja zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

W budowie jest jeszcze ostatni, X etap osiedla. Trwają również prace w dwóch innych inwestycjach Grupy Lokum Deweloper realizowanych we Wrocławiu: Lokum Vena położonej u zbiegu ulic Poniatowskiego, Prusa i Bema oraz Lokum Villa Nova przy 
ul. Jaskółczej na Kowalach.

Lokum Deweloper