02-02-2021

Jutrzenka znów wschodzi! Rusza II etap budowy Miasteczka Jutrzenki

Jutrzenka znów wschodzi! Rusza II etap budowy Miasteczka Jutrzenki
Aurec Home rozpoczyna budowę II etapu osiedla Miasteczko Jutrzenki. Do sprzedaży trafi 140 mieszkań. Prace ruszą 1 lutego i potrwają do czerwca 2022 r.

Zgodnie ze swoją filozofią Aurec Home będzie tu oferować wysokiej jakości mieszkania i apartamenty w konkurencyjnych cenach. Miasteczko Jutrzenki to klimatyczne osiedle odpowiadające na potrzeby osób, które szukają domu w spokojnej, zielonej okolicy, jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum oraz innymi dzielnicami miasta.  

II etap inwestycji zaoferuje łącznie 140 mieszkań (101 mieszkań dwupokojowych, 35 mieszkań trzypokojowych oraz 4 mieszkania czteropokojowe). Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych również 111 stanowisk parkingowych w garażach podziemnych oraz 10  miejsc parkingowych na terenie osiedla. Prace budowlane, podobnie jak w przypadku I etapu inwestycji, poprowadzi firma Hochtief Polska, która jest gwarantem najlepszej jakości wykonania. 

- Sprzedaż mieszkań w Miasteczku Jutrzenki rozpoczęliśmy w lipcu ubiegłego roku. Osiedle  cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Większość lokali z pierwszego etapu jest już wyprzedana. Klienci doceniają nie tylko projekt mieszkań, ale również atrakcyjne zagospodarowanie osiedla oraz lokalizację. Miasteczko Jutrzenki wpisuje się w najnowsze trendy budownictwa mieszkaniowego, czyli troskę o środowisko naturalne, budowanie więzi społecznych oraz rekreacyjnego uprawiania sportu – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży  Aurec Home. 

Przemyślany układ, umiejscowienie małej architektury i placów zabaw stworzy możliwość odpoczynku i rekreacji. Mieszkańcy będą mogli odpoczywać na drewnianych leżankach przy oczkach wodnych i fontannach. W pełni wyposażona siłownia  tradycyjna, jak i plenerowa oraz miejsca do uprawiania jogi, zaspokoją potrzebę rekreacji i uprawiania sportu. Na osiedlu znajdą się również szklarnie do realizowania ogrodniczych pasji. 

Aurec Home proponuje również ciekawe rozwiązania ekologiczne - panele fotowoltaiczne, które  dostarczą energii do części wspólnych, ławki solarne z ładowarkami do urządzeń mobilnych oraz miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. 

Miasteczko Jutrzenki położone jest w Warszawie przy ul. Jutrzenki 114 we Włochach, tuż przy granicy z Ochotą. Ta lokalizacja jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami miasta zarówno dzięki infrastrukturze drogowej (bliskość ul. Łopuszańskiej i Al. Jerozolimskich), jak i bliskości stacji WKD Raków oraz licznym liniom autobusowych. Osiedle znajduje się blisko węzła Salomea oraz posiada doskonałe połączenie z trasą S2, S7.

 

Aurec Home