27-02-2020

J.W. Construction: nowe inwestycje na Białołęce

J.W. Construction: nowe inwestycje na Białołęce
W 2020 roku deweloper ukończy budowę kameralnego budynku Willa Wiślana na warszawskim Tarchominie, gdzie do sprzedania zostały ostatnie lokale i rozpocznie cztery nowe inwestycje, w których powstanie blisko 850 mieszkań

Pięciopiętrowy budynek mieszkalny, który J.W. Construction ukończy w tym roku, powstaje w cichej okolicy przy ulicy Mikołaja Trąby na warszawskim Tarchominie. Już niedługo jego mieszkańcy będą mogli cieszyć się przyrodą, mając pod bokiem las, a jednocześnie blisko do Galerii Północnej i trasy północnej. Parter kameralnej inwestycji przeznaczony jest na usługi. Pozostałe piętra zajmą mieszkania o powierzchni od 28 do 52 m kw. W garażu podziemnym i na parkingu przed budynkiem zaprojektowano 146 miejsc parkingowych, przewidziano też boksy rowerowe i schowki. Ze 130 dwu- i trzypokojowych kompaktowych mieszkań, które trafiły do sprzedaży, zostało około 30. Najtańsze, dwupokojowe w cenie 322 tys. zł.  
 
Deweloper już zapowiedział kolejne inwestycje na warszawskiej Białołęce, w której od 25 lat zrealizował 18 projektów. 
 
- W tym roku planujemy rozpocząć kolejny etap osiedla Wrzosowa Aleja, przy ul. Lewandów, gdzie w pięciu dwupiętrowych budynkach powstanie 40 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych, o metrażach od 25 do 58 m kwadratowych. Każdy wyposażony będzie w balkon albo przydomowy ogródek. Będą to niskie budynki, w których duże przeszklenia pozwolą na bliski kontakt z zielenią. Starannie wypielęgnowany teren wokół, sąsiedztwo licznych parków i miejsc rekreacyjnych to rozwiązania, które niewątpliwie przypadną do gustu osobom, które chcą mieszkać ekologicznie, a zarazem aktywnie. W  następnych etapach budowy osiedla Wrzosowa Aleja powstanie jeszcze 146 mieszkań. W planie na ten rok mamy kolejne obiekty mieszkalne: przy ul. Aluzyjnej powstanie 100 mieszkań, przy ul. Berensona - 264 mieszkania, przy Modlińskiej - 298 mieszkań - mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

– Białołęka to idealne miejsce do mieszkania dla młodych ludzi. Jej zaletą jest cisza i przestrzeń, jakby mieszkało się za miastem, a zarazem doskonała infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna. 

 

J W Construction