17-07-2019

J.W. Construction rozpoczyna sprzedaż mieszkań na przedmieściu Poznania

J.W. Construction rozpoczyna sprzedaż mieszkań na przedmieściu Poznania
Osiedle Gościnne. J.W. Construction rozpoczyna sprzedaż mieszkań na przedmieściu Poznania

Kameralne Osiedle Gościnne powstaje u zbiegu ulic Poznańskiej i Malwowej w Skórzewie, na przedmieściach Poznania, od zachodniej strony miasta, w spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu niskiej zabudowy, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. 
 
W otoczeniu zwanym zielonym salonem Grunwaldu, w kompleksie dziesięciu pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych o wysokim standardzie, powstanie 258 lokali, o powierzchni od 29 do 105 m kw. Mieszkania na tzw. wysokim parterze będą miały duże ogródki, a te na piętrach - loggie, balkony lub tarasy. Projektant zadbał o wygodę przyszłych mieszkańców. Z podziemnej hali garażowej, gdzie do ich dyspozycji będzie 306 miejsc postojowych, będą mogli wjechać windą, osobną dla każdego budynku, na piętra mieszkalne. 
 
- Wprowadzamy do sprzedaży kolejną inwestycję z której jesteśmy bardzo dumni. Jej kluczowym atutem jest położenie obok rezerwatu przyrody, Wielkopolskiego Parku Narodowego, który niewątpliwie wpływa na piękno tego regionu, a mieszkańcom pozwoli zasmakować prawdziwej natury. –  mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – Wśród walorów lokalizacji warto wymienić szybki dojazd do centrum Poznania, a także fakt, iż okolica jest praktycznie samowystarczalna dzięki bogatej infrastrukturze z bogatym zapleczem handlowo-usługowym (w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mallwowa), z dostępem do wielu obiektów rekreacyjnych i sportowych. To dobra lokalizacja także dla tych, którzy dużo podróżują,  bo na lotnisko Ławica czy do autostrady A2 Berlin-Warszawa można dojechać w niecałe 10 minut. 
 
J.W. Construction jest jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych. W ciągu 26 lat zbudował prawie 30 tys. mieszkań w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie. Aktywny jest także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&SPA, Hotelu Dana w Szczecinie i aparthoteli Varsovia Apartamenty Jerozolimskie i Varsovia Apartamenty Kasprzaka oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.

 

J W Construction