24-03-2021

Kolejne etapy projektu Park Południe i Zielony Widok w sprzedaży

Kolejne etapy projektu Park Południe i Zielony Widok w sprzedaży
150 nowych mieszkań w gdańskich inwestycjach Robyg

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejne etapy gdańskich inwestycji – nowoczesnego Parku Południe, powstającego w otoczeniu licznych terenów zielonych oraz kameralnego osiedla willi miejskich Zielony Widok na Jasieniu. Łącznie do oferty weszło 150 nowych mieszkań.

Osiedle Park Południe – położone przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku – ma w ofercie ponad 140 mieszkań, z czego nowy etap to 92 mieszkania o metrażach od 30 m2 do 64 m2, liczące 1, 2 lub 3 pokoje. Ceny lokali zaczynają się już od 6 400 zł za m2. W przypadku osiedla Zielony Widok do sprzedaży trafiło 58 mieszkań z widokiem na park tuż pod oknami. Dostępne są lokale w metrażach od 28 m2 do 88 m2. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7 100 zł za m2.

- W gdańskiej ofercie Robyg ma ponad 500 mieszkań w różnych dzielnicach i na atrakcyjnie zlokalizowanych osiedlach. Każda inwestycja posiada starannie zaprojektowane, obszerne tereny zielone, dostęp do usług i infrastruktury publicznej oraz doskonałą komunikację z centrum Gdańska. Popularne metraże i bardzo atrakcyjne ceny to ważne atuty dla klientów, którzy cenią także kameralny charakter i niską zabudowę wielu z naszych inwestycji. Już planujemy kolejne pule mieszkań, które wejdą do sprzedaży w najbliższych miesiącach – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku.

Nowoczesny, przystępny cenowo Park Południe 

Park Południe to nowoczesne osiedle położone w południowej części Gdańska, na Chełmie  – w prężnie rozwijającej się dzielnicy i świetnie skomunikowanej z  centrum Gdańska. Nowy etap inwestycji charakteryzuje niska, kameralna zabudowa oraz bezpośredni widok na otaczającą zieleń zaaranżowaną w wyjątkowy park sensoryczny.

Zakup mieszkania w ramach nowego etapu Parku Południe powinni rozważyć wszyscy, którym zależy na optymalnym stosunku jakości do ceny oraz atrakcyjnej lokalizacji – blisko terenów zielonych i rozbudowanej arterii dróg, w tym dwóch obwodnic, które zapewnią sprawne przemieszczanie się. Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się przywilejem posiadania prywatnego parku do swojej dyspozycji. Malowniczy, atrakcyjny dla zmysłów park sensoryczny, który powstanie na terenie inwestycji, będzie doskonale wypełniał dostępną przestrzeń i perfekcyjnie komponował się z nowoczesnymi bryłami budynków.

- W ubiegłym roku oddaliśmy do użytkowania pierwszy etap inwestycji Park Południe. Cieszył się on dużym zainteresowaniem klientów ze względu na niską, przyjazną rodzinom z dziećmi, zabudowę oraz lokalizację z ogromnymi perspektywami rozwoju. Spodziewamy się, że kolejny etap, gdy można już podziwiać pierwsze oddane na osiedlu budynki, zostanie odebrany jeszcze cieplej przez klientów – dodaje Anna Wojciechowska.

Kameralny, rodzinny Zielony Widok

Osiedle Zielony Widok, położone u zbiegu ulic Lawendowe Wzgórze i Turzycowej na gdańskim Jasieniu, to wymarzone miejsce dla osób szukających dla siebie i swoich bliskich wytchnienia od hałasu oraz zgiełku miasta. Przyszli mieszkańcy czteropiętrowego budynku, który powstanie w ramach nowego etapu, zyskają bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i parku.

Lokalizacja osiedla zapewnia dostęp do udogodnień, z których zadowolone będą szczególnie rodziny z dziećmi. Jest to najlepiej zlokalizowane osiedle na Gdańskim Jasieniu. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przedszkole, żłobek oraz Centrum Edukacyjne Jabłoniowa – jedna z najbardziej nowoczesnych placówek oświatowych w Polsce, w ramach której działa publiczna szkoła podstawowa i przedszkole. Położone jest w odległości 5 minut spaceru od pętli tramwajowej oraz nowej drogi łączącej Jasień z Moreną.

Dzięki rozwiniętej sieci dróg, sprawnie działającej komunikacji miejskiej i dogodnemu położeniu pomiędzy trasami szybkiego ruchu dotarcie do poszczególnych dzielnic oraz centrum Gdańska będzie bardzo łatwe. W okolicy znajdują się również tereny rekreacyjne z boiskami i placami zabaw, a także sklepy i lokale handlowo-usługowe.

 

Robyg