12-11-2020

Kolejne etapy Świętokrzyska Park i Bastion Wałowa zakończone

Kolejne etapy Świętokrzyska Park i Bastion Wałowa zakończone
Budowa VI etapu Osiedla Świętokrzyska Park w Gdańsku, inwestycji realizowanej przez Develię, została zakończona. Deweloper otrzymał również decyzję o pozwoleniu na użytkowanie budynku. W październiku zakończyła się także budowa III i IV etapu inwe-stycji Bastion Wałowa

- W minionym miesiącu sfinalizowaliśmy budowę dwóch inwestycji w Gdańsku, z czego III i IV etap projektu Bastion Wałowa udało się zakończyć cztery miesiące przed zakładanym w har-monogramie terminem. W związku z tym spodziewamy się również wcześniejszych przekazań mieszkań. Zgodnie z planem, zakończyliśmy także przedostatni etap Osiedla Świętokrzyska Park. Mamy już pozwolenie na użytkowanie budynku, a obecnie trwają odbiory mieszkań przez klientów – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

W ramach VI etapu Osiedla Świętokrzyska Park przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku powstał budynek mieszkalny z 54 lokalami, z czego wolne są już tylko dwa. Większy wybór mieszkań dostępny jest w VII etapie inwestycji, w ramach którego powstaje 108 mieszkań o metrażach od 26 do 78 mkw.

Osiedle Świętokrzyska Park składa się z kameralnych 4-piętrowych bloków. Zielona, spokojna okolica jest atrakcyjną alternatywą dla tłocznego centrum miasta. Jednocześnie mieszkanie na Osiedlu Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym obwodnicy Trójmiasta i dostępność komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przedszkola, a infrastruktura w tej okolicy stale się rozwija.

W III etapie prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa, zlokalizowanej w pobliżu gdańskiej starów-ki, powstały 133 mieszkania oraz 5 lokali usługowych. W ramach IV etapu powstało 111 apar-tamentów z funkcją hotelową oraz 4 lokale usługowe. W ofercie dostępne są już ostatnie mieszkania oraz apartamenty inwestycyjne w cenie od 255 tys. złotych netto.

Wśród inwestycji realizowanych przez Develię w Gdańsku znajdują się także Baltea Apart-ments na Przymorzu oraz Osiedle Latarników w dzielnicy Letnica. Oba projekty charakteryzują się atrakcyjną lokalizacją, w niedalekiej odległości od plaż Zatoki Gdańskiej.

 

Develia