09-04-2019

Lokum Deweloper oddał 414 mieszkań we Wrocławiu

Lokum Deweloper oddał 414 mieszkań  we Wrocławiu
Grupa Lokum Deweloper, oferująca mieszkania o podwyższonym standardzie we Wrocławiu i Krakowie, zakończyła realizację 414 lokali z dwóch wrocławskich inwestycji – Lokum Vena i Lokum di Trevi. Rozpoczęło się już przekazywanie mieszkań nabywcom

Gotowe lokale to 181 apartamentów w I etapie inwestycji Lokum Vena przy ulicy Prusa we Wrocławiu oraz 233 mieszkania w VIII etapie osiedla Lokum di Trevi przy ulicy Gazowej na wrocławskim Tarnogaju. Zrealizowane lokale w inwestycji Lokum Vena mają metraże od 25 m2 do 97 m2 i zostały sprzedane w 92 proc. W przypadku VIII etapu Lokum di Trevi są to mieszkania 1-4-pokojowe o powierzchni od 31 m2 do 90 m2 i wszystkie znalazły właścicieli. 

- Z radością oddajemy w ręce Klientów kolejne mieszkania na naszych inwestycjach. Zawsze dbamy o wysoką jakość wykonania osiedli, nad którą czuwa doświadczony zespół inżynierów. Kupujący doceniają podwyższony standard i dogodne lokalizacje, o czym świadczy niesłabnące zainteresowanie projektem Lokum di Trevi. Jesteśmy dumni także z pierwszego etapu inwestycji Lokum Vena, nowy budynek doskonale wpisuje się charakter okolicznej zabytkowej architektury – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

– Oba etapy osiedli zostały oddane do użytkowania zgodnie z przyjętym harmonogramem. Pełną kontrolę nad kosztami i terminami mamy dzięki pełnieniu funkcji generalnego wykonawcy dla naszych projektów – dodaje Prezes Kuźniar.

Aktualnie trwa przekazywanie mieszkań właścicielom. Do końca marca br. na inwestycji Lokum Vena wydano klucze do 71 apartamentów. Lokale z obu ukończonych etapów osiedli zostaną rozpoznane w wyniku finansowym 2019 roku. Na koniec kwartału Grupa Lokum Deweloper zrealizowała potencjał rozpoznań na ten rok już w 83 proc.

Lokum Vena to unikatowe osiedle, które powstaje w samym sercu Wrocławia – w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku. Inwestycja stanowi eleganckie połączenie zrewitalizowanej XIX-wiecznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Osiedle usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w otoczeniu obszarów rekreacyjnych i w pobliżu Rynku. Na terenie inwestycji znajdą się dziedziniec z fontanną, stylizowane ławki i latarnie oraz starannie wyselekcjonowana zieleń, która podkreśli piękno zachowanego starodrzewu. Obecnie trwają prace przy dalszej rewitalizacji historycznych zabudowań.

Lokum di Trevi to nowoczesne, bezpieczne i zielone osiedle położone w dzielnicy Krzyki, w pobliżu głównych arterii miasta – ulic Armii Krajowej i Bardzkiej. Na terenie znajdują się strefy relaksu z fontannami, bezpiecznymi placami zabaw oraz bogato zaaranżowaną roślinnością. Wygodnym zakupom sprzyja znajdujący się na osiedlu Pasaż di Trevi. Inwestycja jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi częściami Wrocławia. Tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe obsługujące linie dzienne i nocne. Obecnie trwa budowa IX i X etapu osiedla, obejmująca w sumie 473 mieszkania o metrażach od 25 m2 do 105 m2.

 

Lokum Deweloper