25-05-2021

Lokum Deweloper przekazuje klucze w II etapie Lokum Siesta

Lokum Deweloper przekazuje klucze w II etapie Lokum Siesta
Do mieszkań na osiedlu Lokum Siesta w Krakowie już wkrótce wprowadzą się nowi lokatorzy. Lokum Deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji i właśnie rozpoczął przekazywanie lokali

Osiedle Lokum Siesta to doskonałe miejsce zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. 121 funkcjonalnych mieszkań – od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty – ma powierzchnie od 32 do 92 m². Położenie między ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na Dębnikach zapewnia tak cenione ciszę i spokój, a jednocześnie dobrą komunikację z centrum miasta oraz zabytkowym Starym Miastem. 

– Przekazywanie mieszkań lokatorom to dla dewelopera ważny moment, niejako ukoronowanie kolejnego etapu inwestycji. Świadomość, że spełniliśmy marzenia wielu ludzi o nowym, komfortowym miejscu do życia daje dużo satysfakcji. II etap osiedla Lokum Siesta został zrealizowany zgodnie z harmonogramem i z dbałością o wysoką jakość wykonania, nad którą zawsze czuwa nasz doświadczony zespół inżynierów. Troska o dopracowanie wszystkich szczegółów projektu na najwyższym poziomie, wybór atrakcyjnej lokalizacji czy oryginalne zaaranżowanie części wspólnych przekładają się na sukces inwestycji – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. 

W ramach II etapu osiedla Lokum Siesta powstał nowocześnie zaprojektowany, elegancki 6-piętrowy budynek. Kolorystyka elewacji utrzymana jest w pastelowych barwach. Większość mieszkań na parterze posiada prywatne ogródki, wyżej położone mają balkony, a do części lokali na najwyższym piętrze przylegają tarasy. Dużą zaletą osiedla są funkcjonalne, pełne zieleni przestrzenie wspólne z miejscami do odpoczynku. Cały teren jest monitorowany. 
W okolicy osiedla znajduje się wiele placówek handlowych i usługowych, szkoły, przedszkola, a także instytucje kultury. Miłośnicy rowerowych wypraw, spacerów i odpoczynku na łonie natury mają blisko do Parku Rzecznego Wilgi, który graniczy z terenem osiedla, a także do Parku Skałki Twardowskiego i do Zalewu Zakrzówek.

Obecnie na terenie inwestycji zrealizowanych jest łącznie 236 mieszkań, w tym 121 w oddanym właśnie II etapie. Można jeszcze dołączyć do grona mieszkańców Lokum Siesta, w ofercie są wolne mieszkania – głównie 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach. Ceny zaczynają się od 419 tys. zł. 

I etap osiedla Lokum Siesta otrzymał nagrodę GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa za otwarcie na zieleń miejską oraz rozwiązania architektoniczne uwzgledniające bliskość rzeki Wilgi.  Zakończony niedawno II etap jest kontynuacją tych założeń. 

Lokum Deweloper realizuje w Krakowie jeszcze dwie inwestycje. Lokum Salsa na Zabłociu przy ul. Klimeckiego oraz etap IIIb osiedla Lokum Vista na Podgórzu Duchackim przy ul. Sławka. 

 

 

Lokum Deweloper