01-06-2022

Lokum Deweloper wprowadza do oferty kolejny etap osiedla Lokum Verde

Lokum Deweloper wprowadza do oferty kolejny etap osiedla Lokum Verde
Lokum Deweloper, oferujący mieszkania o podwyższonym standardzie, wprowadza do sprzedaży 75 lokali w ramach III etapu inwestycji Lokum Verde powstającej na wrocławskim Zakrzowie.

Osiedle Lokum Verde realizowane jest w zielonej, wyjątkowo malowniczej okolicy, przy ulicach Odolanowskiej i Stoczniowej we Wrocławiu. Do tej pory deweloper wprowadził do sprzedaży 246 lokali w etapach I-II, a teraz poszerza ofertę o kolejne 75 komfortowych mieszkań o metrażach od około 30 do ponad 70 m2. W III etapie inwestycji klienci znajdą zarówno kawalerki i funkcjonalne 2 pokoje, idealne dla singli czy par, jak też większe 3- oraz 4-pokojowe lokale, które świetnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących nieruchomości z dodatkowym pomieszczeniem, mogącym służyć jako domowe biuro, pracownia czy sypialnia dla gości. Oferta dewelopera odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów – część mieszkań w III etapie Lokum Verde będzie dwustronna, dając lokatorom widok na różne strony świata. W niektórych układach przewidziano oddzielną kuchnię, dodatkową toaletę czy osobną garderobę, a do każdego lokum będzie przynależeć loggia, balkon lub prywatny ogród.  

- Lokum Verde zostało zaprojektowane jako osiedle-ogród, przepełnione różnorodną, starannie wyselekcjonowaną roślinnością, która pozwoli mieszkańcom na codzienne spędzanie czasu w otoczeniu przyrody, tuż koło domu. To idealne miejsce dla osób, które szukają spokojnej, cichej przestrzeni do życia, z dala od zgiełku i intensywnego tempa miasta, jednak z możliwością wygodnego dojazdu do centrum – mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper. – Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Otrzymujemy sporą liczbę zapytań dotyczących pojawienia się w sprzedaży mieszkań z kolejnego etapu osiedla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców wprowadzamy do oferty budynek 7 z III etapu, w którym znaleźć będzie można lokale o zróżnicowanych układach i metrażach. Przekazanie kluczy mieszkańcom tej części osiedla zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku  – dodaje Michał Witkowski.  

Na terenie osiedla Lokum Verde powstaną otoczone zielenią ścieżki spacerowo-rowerowe, strefy do odpoczynku i relaksu, a także do aktywnego spędzania czasu – do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie siłownia terenowa oraz kolorowy plac zabaw dla dzieci. W eleganckich budynkach o stonowanej, jasnej elewacji znajdą się duże okna oraz szklane balustrady, gwarantujące szeroki dopływ naturalnego światła do mieszkań. Wygodę lokatorom zapewnią cichobieżne windy oraz możliwość parkowania w garażach poziemnych i korzystania z komórek lokatorskich. Zabudowa osiedla będzie zróżnicowana pod względem wysokości. Dominować będą budynki 5-kondygnacyjne, pomiędzy którymi powstaną wewnętrzne patia pełne wielu starannie dobranych gatunków roślin. 

Lokalizacja Lokum Verde pozwala na połączenie życia w zacisznej okolicy z możliwością korzystania z zalet, jakie daje duże miasto. Osiedle otacza dobrze rozwinięta infrastruktura, umożliwiająca załatwienie codziennych potrzeb tuż koło domu. W pobliżu mieszczą się żłobki, przedszkola, szkoły oraz osiedlowe sklepy i punkty usługowe, a w niedalekiej odległości znajduje się też centrum handlowe Korona. Już w kilkanaście minut mieszkańcy osiedla będą mogli dostać się w okolice Placu Grunwaldzkiego czy Rynku, zarówno korzystając z własnych środków transportu, jak też z połączeń komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie inwestycji Lokum Verde mieści się wiele terenów zielonych, takich jak Park Pawłowicki czy Las Zakrzowski, idealnych na długie spacery, wycieczki rowerowe czy rodzinne pikniki.

Lokum Deweloper