29-11-2019

Lokum Deweloper wprowadza II etap Lokum Vista

Lokum Deweloper wprowadza II etap Lokum Vista
Spółka Lokum Deweloper, oferująca mieszkania o podwyższonym standardzie, wprowadziła do sprzedaży 241 mieszkań w II etapie krakowskiego osiedla Lokum Vista

W ramach drugiego etapu inwestycji realizowanej przy ul. Walerego Sławka powstaną lokale o powierzchni od 30 do blisko 90 metrów kwadratowych, liczące od 1 do 4 pokoi. Ceny zaczynają się od 7998 zł brutto za metr kwadratowy.

Mieszkania cechują funkcjonalne układy dostosowane do zróżnicowanych potrzeb przyszłych mieszkańców: singli, par i rodzin z dziećmi. W części z nich pojawią się osobne kuchnie lub dodatkowe toalety. Lokale posiadać będą balkony lub loggie, a na parterach – prywatne ogródki. W budynkach zaprojektowano eleganckie klatki schodowe, a komunikację między kondygnacjami zapewnią cichobieżne windy. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, co zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

Atutem inwestycji Lokum Vista jest położenie w sąsiedztwie centrum miasta, w rejonie, w którym istnieje dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa. Zapewnia ona dostęp do szkół i przedszkoli, opieki medycznej oraz sklepów, w tym centrum handlowego Bonarka, do którego można dotrzeć w kilka minut. Szybko można się również dostać do nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim przy ul. Jakubowskiego. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie bliskość przystanków komunikacji miejskiej, które znajdują się tuż przy osiedlu. Doskonała lokalizacja, obecność obiektów biznesowych, takich jak zespół biurowy Bonarka for Business, oraz dużych węzłów komunikacyjnych sprawia, że mieszkania świetnie sprawdzą się jako zakup inwestycyjny.

W otoczeniu osiedla jest wiele terenów zielonych i rekreacyjnych, które pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku i aktywnie spędzić czas na powietrzu. Niedaleko znajduje się malowniczy Rezerwat Przyrody Nieożywionej Bonarka oraz Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać rozległą panoramę miasta.

- Osiedle Lokum Vista sprzyja zachowaniu równowagi między intensywnym tempem codziennego życia, a czasem na rekreację. Biorąc pod uwagę potrzeby współczesnych mieszkańców miast, którzy cenią wysoką jakość i wygodę, zaprojektowaliśmy nowoczesny zespół budynków oferujący wysoki standard części wspólnych ze specjalnie zaaranżowanymi strefami aktywnego wypoczynku i relaksu – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

Lokum Vista to zarówno komfortowe, jak i atrakcyjne miejsce do życia. Bryły budynków złożone z segmentów o zróżnicowanej wysokości zwracają uwagę minimalistyczną formą architektoniczną. Kolorystyka elewacji, w której dominuje biel zestawiona 
z antracytem oraz ożywiającymi kompozycję, nieregularnie rozmieszczonymi żółtymi akcentami, nadaje im nowoczesny i elegancki wygląd. Całości dopełnia oryginalna zieleń i mała architektura.

 

Lokum Deweloper