10-07-2019

Matexi Polska wśród członków założycieli krakowskiego oddziału PZFD

Matexi Polska wśród członków założycieli krakowskiego oddziału PZFD
Matexi Polska kładzie kolejny fundament pod długofalowy rozwój na krakowskim rynku mieszkaniowym

W dniu 26 czerwca 2019 odbyło się pierwsze walne zgromadzenie krakowskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Oprócz  Matexi Polska, w grupnie członków założycieli PZFD w Krakowie znalazły się: Angel Poland Holding sp. z o. o., Atal S.A:,Activ Investment Sp. z o.o., Budimex Nieruchomości sp. z o. o., Cordia Management Poland Sp. z o.o, Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. ,IC Systems Sp. z o.o. W ramach zgromadzenia wybrany został zarząd oddziału, którego Prezesem została Pani Małgorzata Nowodworska reprezentująca Angel Poland Holding, jednocześnie Mirek Bednarek będący Dyrektorem Regionalnym Matexi na Polskę i Luksemburg także dołączył do zarządu oddziału.

Zdaniem Mirka Bednarka, aktywność w ramach PZFD to jeden z elementów naszej strategii na rynkach, na których jesteśmy obecni. W 2013 roku przystąpiliśmy i aktywnie działamy w ramach oddziału Warszawskiego. W ślad za naszym zaangażowaniem w Krakowie, gdzie planujemy również długoterminowy rozwój inwestycji deweloperskich zamierzamy współdziałać na rzecz rozwoju rynku deweloperskiego z zaangażowanymi w tym mieście partnerami z PZFD.

Matexi Polska w ramach swojej aktywności w Polskim Związku Firm Deweloperskich zwraca szczególną uwagę na aspekty związane z profesjonalizacją rynku mieszkaniowego, usuwaniu barier w procesie inwestycyjnym oraz poprawę wizerunku branży deweloperskiej.

Matexi Polska