11-10-2021

Matexi Polska z nową działką na warszawskich Bielanach

Matexi Polska z nową działką na warszawskich Bielanach
Deweloper zabezpieczył grunt pod nowoczesny projekt mieszkaniowy przy ulicy Sokratesa

Matexi Polska poinformowała o zabezpieczeniu kolejnego gruntu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Na działce przy ul. Sokratesa powstanie nowoczesny budynek mieszkaniowy na około 100 mieszkań wraz z lokalami usługowymi i parkingiem podziemnym.

Projekt charakteryzuje się znakomitym dostępem do infrastruktury. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się pełen wachlarz usług oraz bogata oferta edukacyjna. Projekt skierowany jest do młodych, dynamicznych odbiorców, rodzin oraz wszystkich warszawiaków ceniących komfort życia w nowoczesnej dzielnicy,  znakomitą komunikację z centrum miasta i dostęp do metra.

Jednocześnie wielkim atutem inwestycji jest zielone sąsiedztwo Lasu Bielańskiego oraz Lasku Lindego, a także bliskość Puszczy Kampinoskiej w odległości krótkiej wycieczki rowerem.

Matexi Polska rozpoczęła aktualnie prace przygotowawcze do uruchomienia projektu, spółka planuje jak najszybciej ukończyć etap uzgodnień administracyjnych aby rozpocząć realizację inwestycji. Deweloper udostępnił pierwsze wizualizacje projektu autorstwa pracowni Pastewka i Strój.

Matexi Polska realizując kolejny projekt na Bielanach działa zgodnie ze swoją długofalową strategią w tej nowoczesnej dzielnicy kierując ofertę do klientów ceniących dobrą jakość życia w przyjaznej, szybko rozwijającej się dzielnicy Warszawy

 

Matexi Polska