01-12-2021

Matexi Polska z nowym projektem na warszawskim Mokotowie

Matexi Polska z nowym projektem na warszawskim Mokotowie
Domaniewska 24 to najnowszy projekt mieszkaniowy Matexi Polska

Na działce w sercu Mokotowa powstanie nowoczesny budynek o nietuzinkowej bryle wraz z garażem podziemnym i galerią lokali usługowych na dolnej kondygnacji. Cechą charkaterystyczną projektu jest prosta elegancka forma, której wyrazistymi elementami są duże przeszklenia, balkony i loggie. Ciekawym elementem projektu jest także zmienna wysokość budynku, w zakresie od sześciu do dziewięciu kondygnacji. Zgodnie z planami dewelopera w budynku znajdzie się ponad 120 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanej wielkości, z przewagą lokali kompaktowych 1-2-pokojowych.

Domaniewska 24 to kolejny, po Puławskiej 186, projekt Matexi w eksponowanej części Mokotowa. Pierwszy projekt skierowany był do sektora najmu instytucjonalnego (PRS), tym razem deweloper zaoferuje produkt sprofilowany dla odbiorcy indywidualnego.

Z uwagi na znakomitą lokalizację w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy i bliskość biznesowego dystryktu  stolicy, a także Galerii Mokotów i bezpośrednie sąsiedztwo z centrum miasta jest to doskonały projekt dla ludzi aktywnych, pracujących, szukających idealnej lokalizacji do życia w nowoczesnej, rozwijającej się europejskiej stolicy, jaką jest Warszawa. Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, gdzie nowoczesność przeplata się z tradycjami i przedwojenną tkanką miejską. To także dzielnica z największymi tradycjami kulturalnymi, bogata w ofertę kulinarną,  rekreacyjną i rozrywkową.

Znakomity dostęp do infrastruktury przeplata się tu z pięknymi parkami miejskimi i dużą ilością zieleni. Wartą podkreślenie zaletą jest także znakomita komunikacja z centrum poprzed głowne arterie stolicy, jak również komfortowy dostęp do metra dla przyszłych mieszkańców.

 Matexi Polska poinformowała także, iż znajduje się w końcowej fazie przygotowania inwestycji i planuje uruchomienie jej sprzedaży jeszcze przed końcem roku.

 

Matexi Polska