15-10-2020

Matexi Polska z nowym projektem w Krakowie przy ul Świtezianki

Matexi Polska z nowym projektem w Krakowie przy ul Świtezianki
Matexi Polska, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozszerza swoją aktywność deweloperską w Krakowie otwierając drugi plac budowy w tym mieście

Matexi Polska podpisała już umowę na generalne wykonawstwo projektu mieszkaniowego „Świtezianki” z firmą Expres-Konkurent, jednocześnie wprowadzając 70 mieszkań i jeden lokal usługowy do swojej oferty. Za odważny i niebanalny projekt budynku odpowiedzialny jest Tomasz Fudali i grupa Architektura & Consulting.

W pięciopiętrowym budynku, wyposażonym w podziemną halę garażową, znajdą się głownie mieszkanie dwu- i trzypokojowe o metrażach od 30 do 82m2. Ceny mieszkań wahają się w przedziale od 11 do 13 tysięcy złotych za m2. Matexi Polska planuje zakończenie budowy w drugiej połowie 2022 roku.

Lokalizacja inwestycji doskonale odpowiada na potrzeby tych, którym zależy na różnorodnej komunikacji pozwalającej dotrzeć w każdą część Krakowa. Bliskość Alei Pokoju to dostęp do szybkiej linii tramwajowej, dwupasmowej jezdni, przystanku autobusowego, a także wygodnej ścieżki rowerowej. Położenie inwestycji gwarantuje sprawną komunikację ze wszystkimi kluczowymi obszarami miasta oraz komfortowy dostęp do wszelkiej infrastruktury handlowo-usługowo-rozrywkowej.

Projekt kierowany jest do aktywnych nabywców, dla których istotne jest nie tylko wspaniałe sąsiedztwo i doskonała komunikacja z centrum biznesowym i historycznym Krakowa, ale także niebanalna estetyka budynku.

 

Matexi Polska