10-10-2019

Matexi Polska z pozwoleniem na budowę projektu w krakowskiej Woli Justowskiej

Matexi Polska z pozwoleniem na budowę projektu w krakowskiej Woli Justowskiej
Matexi Polska poinformowała o otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na budowę dla inwestycji przy ul. Rogalskiego w Krakowie, jednocześnie spółka zaprezentowała projekt autorstwa krakowskiej pracowni Matik

Zgodnie z planem deweloper zrealizuje w tym miejscu kameralną i wyjątkową inwestycję składającą się z budynku mieszczącego 34 komfortowe apartamenty. Zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami projektowana inwestycja to bardzo elegancki budynek w niskiej zabudowie, nawiązujący fasadą do najlepszych wzorców nowoczesnej architektury często spotykanej w metropoliach Benelux’u i zachodniej Europy. Dopełnieniem elegancji są duże okna i obszerne, eleganckie balkony, zaprojektowane do każdego apartamentu. 

Matexi Polska planuje rozpoczęcie budowy i sprzedaży jeszcze w bieżącym kwartale. Jednocześnie rozpoczynając swoją pierwszą realizację w Krakowie, Matexi podkreśla, że wiąże dalsze, długofalowe plany z działalnością w Krakowie i analizuje dalsze możliwości inwestycyjne w tym mieście.

Lokalizacja inwestycji w spokojnej i bardzo atrakcyjnej części Woli Justowskiej, słynącej z licznych terenów zielonych, willowej, niskiej zabudowy przy jednoczesnej bliskości centrum miasta, pozwala na realizację unikatowego projektu deweloperskiego skierowanego do najbardziej wymagających klientów. W założeniu Matexi planuje skierować ofertę do tych, którzy cenią sobie prawdziwie kameralne projekty, prywatność oraz jakość sąsiedztwa, jednocześnie oczekując pełnego dostępu do infrastruktury miejskiej.

 

Matexi Polska