28-02-2022

Matexi z pozwoleniem na budowę projektu mieszkaniowego w Warszawie

Matexi z pozwoleniem na budowę projektu mieszkaniowego w Warszawie
Matexi Polska otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę najnowszej inwestycji mieszkaniowej na warszawskich Bielanach. Na działce przy ul. Sokratesa 11A powstanie budynek mieszkaniowy na około 100 mieszkań wraz z lokalami usługowymi i parkingiem podziemnym.

Projekt skierowany będzie do młodych odbiorców, rodzin oraz wszystkich warszawiaków ceniących komfort życia w nowoczesnej dzielnicy.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Pastewka i Strój Architekci.

Atutem lokalizacji jest zielone sąsiedztwo Lasu Bielańskiego oraz Lasku Lindego, a także bliskość Puszczy Kampinoskiej w odległości krótkiej wycieczki rowerowej.

Matexi Polska planuje jak najszybsze rozpoczęcie budowy i sprzedaży inwestycji. Zakończenie budowy planowane jest na drugą połowę 2023 roku.

Matexi Polska realizując kolejny projekt na Bielanach działa zgodnie ze swoją długofalową strategią w tej nowoczesnej dzielnicy kierując ofertę do klientów ceniących dobrą jakość życia w przyjaznej, szybko rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Zdaniem Katarzyny Rytel-Navarro Acquisition & Development Managera w Matexi Polska odpowiedzialnej za projekt: „Bielany to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy, oferująca bardzo dobry dostęp do infrastruktury oraz doskonałą komunikacje z centrum miasta włączając w to dobrze rozwiniętą sieć metra. Matexi Polska od początku swojej działalności jest bardzo aktywna w tej okolicy dostrzegając potencjał lokalizacji, który znakomicie wpasowuje się w potrzeby klientów. Bardzo cieszę się, że udało nam się zakończyć etap uzgodnień administracyjnych i rozpocząć realizację kolejnego projektu na Bielanach. Jestem przekonana, że nasza nowa inwestycja przy ul. Sokratesa będzie znakomitym wyborem na lokalnym rynku mieszkaniowym”.

 

Matexi Polska