29-09-2022

Mieszkania w Pruszkowie w cenie od 290 tys. zł

Mieszkania w Pruszkowie w cenie od 290 tys. zł
W kameralnym osiedlu Stacja Centrum w Pruszkowie, którego budowa trwa, lokal o powierzchni 27 m kw. kosztuje 290 tys. zł. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum Warszawy, położona przy ul. Waryńskiego, w odległości 3 min. od stacji PKP.

Z Pruszkowa do Dworca Centralnego w Warszawie jedzie się około 20 minut. Krócej niż z Ursynowa, Bemowa czy modnej w ostatnich latach Białołęki. Usytuowanie osiedla Stacja Centrum obok Dworca Pruszków pozwala mieszkańcom ominąć korki i łatwo wydostać się z miasta.

Budowa osiedla wystartowała w kwietniu. Realizuje ją dla J.W. Construction znana z solidności wykonania i terminowości firma TECHBAU Budownictwo. Ukończenie pięciu budynków mieszkalnych, pięcio- i sześciokondygnacyjnych, z 422 mieszkaniami, zaplanowane jest na koniec 2024 roku. Zaletą projektu są funkcjonalnie zaprojektowane, jedno- i dwupokojowe mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach od 25 do 42 m kw. i nieco większe trzypokojowe, do 60 m kw. Perfekcyjny projekt, użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych, przeszklenia, zabudowane balkony, podwyższona odporność akustyczna ścian i okien zagwarantuje mieszkańcom komfort mieszkania.

- Mieszkania tuż obok C.H. Nowa Stacja i stacji kolejowej idealnie nadają się także jako inwestycja z przeznaczeniem na wynajem, gwarantująca dobrą stopę zwrotu - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Architekci zaprojektowali w całym kompleksie 422 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej i dodatkowo 85 miejsc zewnętrznych. Poza 23 lokalami usługowymi w parterach budynków mieszkańcy będą mieli blisko do Centrum Handlowego Nowa Stacja, w którym zgodnie z koncepcją „wszystko w jednym miejscu” jest prawie 100 sklepów, a także jedyne w mieście siedmiosalowe kino, klub fitness, restauracje i sala zabaw dla dzieci. W niewielkiej odległości są parki z urządzonymi placami zabaw dla dzieci i alejkami spacerowymi. Obok budynku usytuowanego wzdłuż ul. Waryńskiego jest stacja rowerów miejskich i nowa ścieżka rowerowa z oświetleniem i nawierzchnią z masy bitumicznej. Odcinek ten łączy się z rozległym systemem tras rowerowych w mieście.

- Położenie w dzielnicy o szczególnych walorach krajobrazowych, wypoczynkowych i rekreacyjnych, ze świetną infrastrukturą wypoczynkowo-sportową i handlowo-usługową, dobre połączenia komunikacyjne, bliskość przedszkoli i szkół to szczególne walory tej inwestycji – podsumowuje Małgorzata Ostrowska.

J.W. Construction, jako wiodący deweloper ogólnopolski, zrealizował w aglomeracji warszawskiej ponad 60 inwestycji.

J.W. Construction Holding