28-01-2021

Mist House od Develii na wrocławskich Krzykach

Mist House od Develii na wrocławskich Krzykach
Develia rozpoczęła przedsprzedaż 46 mieszkań, które powstaną w ramach ka-meralnej inwestycji Mist House przy ul. Mglistej we Wrocławiu. Deweloper otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę i rozpocznie ją jeszcze w I kwartale tego roku

Kameralny 4-piętrowy budynek będzie charakteryzować się ciekawą architekturą. Zaprojekto-wano w nim zróżnicowane układy mieszkań - od kawalerek o pow. 32 mkw., po wyjątkowe mieszkania 6-pokojowe o powierzchni przekraczającej 100 mkw. W każdym z nich przewidzia-no balkon, taras lub ogródek.

- Mist House to projekt w prestiżowej lokalizacji - w sercu wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Dedy-kujemy go przede wszystkim osobom szukającym mieszkania dla siebie. Kameralny charakter inwestycji oraz przemyślane, funkcjonalne układy mieszkań zapewnią komfort życia przyszłym mieszkańcom nowego osiedla. Jego budowa rozpocznie się w najbliższych tygodniach, a jej zakończenie planujemy pod koniec 2022 r. – mówi Andrzej Oślizło, prezes Develii.

Projekt Mist House znajduje się 5 km od centrum Wrocławia. Lokalizacja zapewnia łatwy do-stęp do komunikacji miejskiej, a także bliskość sklepów, punktów usługowych, przedszkoli oraz szkół. W promieniu 3 km od osiedla Mist House znajdują się m.in. 3 duże wrocławskie parki (Kleciński, Grabiszyński i Południowy), tereny zielone przy rzece Ślęży, Centrum Handlowe Borek i Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie. Jednocześnie położenie inwestycji zapewnia łatwy dojazd do ważnych arterii drogowych, które umożliwiają wygodny dojazd od centrum i poza granice miasta. 

W dzielnicy Krzyki, w niedalekiej odległości od projektu Mist House, Develia realizuje także inwestycje: Nowa Racławicka i Między Parkami. W ofercie dostępne są jeszcze wolne miesz-kania z terminem odbioru w tym roku. Przekazania na osiedlu Nowa Racławicka zaplanowano na marzec. Mieszkania w inwestycji Między Parkami będą przekazywane właścicielom pod koniec roku. Część z nich wyróżnia się widokiem na rzekę i atrakcyjnymi tarasami.

 

Develia