24-09-2020

Modern Space R z pozwoleniem na budowę

Modern Space R z pozwoleniem na budowę
Zwrot VAT i optymalna lokata kapitału

Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę Modern Space R w warszawskich Włochach. Obejmie on 189 lokali o metrażach od 17,21 m2 do 39,94 m2. Budowa rozpocznie się w sierpniu 2020, a zakończenie prac planowane jest na drugi kwartał 2022.

Mikroapartamenty Modern Space w sąsiedztwie projektu City Sfera to doskonała inwestycja pod względem lokowania kapitału – pierwsza oferta mieszkań w Warszawie, w najbardziej poszukiwanym małym metrażu, z tak wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych.

W 2 budynkach Modern Space znajdą się 402 lokale o metrażach od 17 – 39 m2. Modern Space to nowoczesny charakter i elegancka forma, które gwarantują komfort użytkowania. Na parterze planowane są lokale usługowe i sklepy, a na pierwszym piętrze przestrzeń przeznaczona m.in. na Centrum Medyczne. Recepcja z portierem, monitoring i ochrona zapewnia bezpieczeństwo, a strefa ogólnodostępnych usług (pralnia, suszarnia, fitness, strefa biurowa) podnoszą standard inwestycji i stanowią o jej wyjątkowości.

Lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych gwarantuje doskonałą stopę zwrotu. Możliwość wykończenia pod klucz i  odpisania podatku VAT to kolejne atuty Modern Space.

„Notujemy rosnące zainteresowanie klientów, którzy szukają mieszkań jako opcji inwestycyjnych. Lokowanie kapitału w nieruchomości daje obecnie znacznie wyższe stopy zwrotu niż lokaty bankowe czy na rynku kapitałowym. Obserwujemy, że pewna nadpłynność gotówki na rynku jest przekierowana właśnie na inwestycje w mieszkania – także przez cudzoziemców. Mikroapartamenty Modern Space to nasza nowość i najbardziej poszukiwana powierzchnia mieszkaniowa w stolicy. Mają doskonałą lokalizację – blisko centrum, z wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych. To także świetna inwestycja – mały metraż pozwala na wysokie stopy zwrotu. Apartamenty można kupić i wynająć w opcji krótko i długoterminowej – a zarządzanie wynajmem prowadzić samodzielnie lub powierzyć profesjonalnemu operatorowi. Apartamenty Modern Space to także doskonała propozycja jako mieszkanie dla studiujących dzieci, lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowe atuty to odrębna księga wieczysta dla każdego lokalu i możliwość zwrotu VAT – także dla osób fizycznych. Ponadto dajemy możliwość wykończenia lokalu pod klucz i nowoczesne technologie – rozwiązania SMART – elektroniczne zamki, przyłącza do klimatyzacji” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

 

Robyg