14-09-2020

Nawet 115 tys. zł rabatu na gotowe lokale od J.W. Construction

Nawet 115 tys. zł rabatu na gotowe lokale od J.W. Construction
Takie okazje zdarzają się nieczęsto. Gotowe do zamieszkania lokale inwestycyjne, funkcjonalnie urządzone, w prestiżowym apartamentowcu Apartamenty Jerozolimskie Invest w Al. Jerozolimskich 216 w Warszawie, można kupić w cenie już od 265 tys. zł.

Apartamenty o metrażach od 23 do 60 m kw. składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, te większe mają dodatkową sypialnię. Telewizja satelitarna, Wi Fi i klimatyzacja to standardowe wyposażenie. W budynku jest reprezentacyjny hol, recepcja i podziemny garaż. 
 
- Odnotowujemy coraz większe zainteresowanie lokalami inwestycyjnymi w Apartamentach Jerozolimskie Invest. Klienci, którzy do nas trafiają, na ogół mają już doświadczenie na rynku najmu, mają też świadomość, że to jedna z najlepszych form lokowania nadwyżek finansowych. Wysokie rabaty rzędu 50 tys. zł, które czasowo wprowadziliśmy na wybrane lokale sprawiają, że inwestycja jest dla nich jeszcze bardziej opłacalna - mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.
 
Są dwa ważne powody, dla których inwestycja w taki lokal ma sens. Po pierwsze COVID-19 zrujnował rynek lokali wynajmowanych na doby, powodując spadek stawek w Warszawie niemal o połowę. W tej sytuacji zyskuje  najem długoterminowy. Z nowego raportu Ministerstwa Rozwoju wynika, że w naszym kraju niesamodzielnie mieszka nawet 1,7 mln Polaków. Popyt na zakup mieszkania hamują niestety banki, które zaostrzyły kryteria udzielania kredytów hipotecznych, a to oznacza, że dla wielu najem mieszkania będzie jedyną opcją.
 
Dla osób, które mają nadwyżki finansowe, w dobie niestabilnej sytuacji na giełdzie i niepewności na rynku walut, nieruchomości są jedną z bezpieczniejszych i – w dłuższej perspektywie – najbardziej opłacalnych form lokowania kapitału. 
 
– Przychód  w postaci czynszu jest formą ochrony kapitału. To szczególnie ważne w dobie niskich stóp procentowych. Lokaty w banku, biorąc pod uwagę podatek od zysków kapitałowych i inflację, przynoszą około 3 proc. realnej straty, zaś średnie stopy zwrotu z najmu mieszkania w Warszawie oscylują w okolicach 6 proc. Atrakcyjne mieszkanie, w dobrej lokalizacji, nie traci na wartości, a wręcz przeciwnie, co oznacza, że w przyszłości można je sprzedać z zyskiem. Co więcej, osoby zarejestrowane jako czynni płatnicy VAT mogą go odliczyć od opodatkowania – zachęca Małgorzata Ostrowska.

 

J W Construction