19-12-2017

Nowe usługi w Wolnym Mieście

Nowe usługi w Wolnym Mieście
Wraz z powiększaniem się osiedla Wolne Miasto rośnie również oferta usługowa i handlowa inwestycji. Obecnie na osiedlu działa publiczne przedszkole, sklep spożywczy, biuro rachunkowe, salon z artykułami do wystroju okien oraz gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski. Do otwarcia przygotowuje się natomiast specjalistyczna przychodnia pediatryczno-internistyczna oraz sklep sieci Żabka

Perspektywiczne dla przedsiębiorców

Funkcjonalne pomieszczenia, możliwość swobodnej aranżacji, potencjał wynikający z wielkości osiedla – to walory lokali komercyjnych w inwestycji Wolne Miasto dla osób i firm, zainteresowanych ulokowaniem swojego biznesu przy w Gdańsku przy Cedrowej. Szeroki wybór metraży od 30m2 do 80m2, pozwala dobrać wielkość lokalu do charakteru działalności.  

- Dla osób  i firm zainteresowanych otworzeniem biura, salonu, gabinetu czy sklepu, lokalizacja w Wolnym Mieście, oznacza stałą obecność kilkuset, a docelowo nawet około dwóch tysięcy, potencjalnych klientów- mieszkańców osiedla. Natomiast Mieszkańcy, którym chcemy zapewnić  wygodę codziennego życia, z pewnością chętnie korzystają z udogodnienia, jakim jest bliskość wielobranżowego sklepu, fryzjera, apteki czy gabinetu lekarskiego- mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. handlowych ECO-Classic.

Wygoda dla Mieszkańców

Wraz z rozwojem Wolnego Miasta zwiększa się również ilość lokali handlowych i usługowych, które swoją ofertą odpowiadają na potrzeby i oczekiwania Mieszkańców.

Od samego początku istnienia naszego osiedla na jego terenie działa przedszkole „Srebrna kotwica” z doskonałą opieką i szeroką ofertą zajęć edukacyjnych dla dzieci. Mamy  również sklep spożywczy, biuro rachunkowe, salon z artykułami do wystroju okien oraz gabinet  kosmetyczny i fryzjera. Już niebawem rozpocznie tu swoją działalność również przychodnia internistyczna i pediatryczna.

Lokale znajdują są na parterach budynków, wzdłuż głównej alei spacerowej osiedla. Taka lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do nich zarówno spacerującym pieszym, osobom z wózkami i małymi dziećmi, ludziom niepełnosprawnym oraz odwiedzającym Wolne Miasto.

- Zapraszając do współpracy w ramach naszej inwestycji poszczególnych dawców usług, dokładamy wszelkich starań, by zaproponowana mieszkańcom oferta nie tylko wnosiła nową jakość na osiedle, ale także by komplementarnie dopełniała się z już funkcjonującymi w inwestycji rozwiązaniami- mówi Zuzanna Kordzi. – Obecnie poszukujemy partnerów do salonów przygotowanych w trzecim, nowooddanym budynku Wolnego Miasta.

Eco Classic