11-05-2021

Nowy etap gdańskiego osiedla Nadmotławie Apartments w sprzedaży

Nowy etap gdańskiego osiedla  Nadmotławie Apartments w sprzedaży
158 apartamentów z widokiem na Motławę

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 158 luksusowych apartamentów na osiedlu Nadmotławie Apartments w Gdańsku – w budynku z bezpośrednim widokiem na Motławę. Do sprzedaży wprowadzone zostaną lokale 1,2,3 i 4-pokojowe o metrażach od 27 do 131 m2. Do mieszkań przynależeć będą tarasy i balkony o powierzchni do 46 m2, z których roztaczać się będzie widok na rzekę i przystań oraz panoramę Starego Miasta. Ceny za m2 rozpoczynają się już od 11.500 zł. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji spektakularny taras widokowy oraz patio o powierzchni około 2700 m2.

- Na rynku trójmiejskim w dalszym ciągu istnieje duży deficyt apartamentów premium – tego typu inwestycje muszą wyróżniać się przede wszystkim świetną lokalizacją, niesztampowym projektem oraz designem, a także wysokim standardem i dodatkowymi udogodnieniami, które nie są dostępne w standardowych ofertach deweloperów. Nadmotławie Apartments cieszy się olbrzymim zainteresowaniem klientów z całej Polski – co pokazuje, jak duży potencjał dla rynku kryje się w tego rodzaju inwestycjach w Trójmieście. To luksusowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana w samym sercu Gdańska – z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Motławy. Ten ponadczasowy projekt skierowany jest do osób ceniących komfort, wygodę oraz najwyższą jakość, poszukujących wysublimowanej, wyjątkowej przestrzeni do zamieszkania. Architektura została zaprojektowana w taki sposób, aby zdecydowana większość mieszkań miała zapewniony malowniczy krajobraz. To unikalny na skalę Gdańska projekt, dający mieszkańcom prywatną przestrzeń nad samą Motławą – połączony tarasem, z którego roztaczać się będzie imponujący widok. Warto wiedzieć, że miejsce to z każdym rokiem zyskuje na atrakcyjności. Dlatego to w zasadzie ostatni moment, by kupić mieszkanie w tej okolicy. Prognozujemy, że dzięki kolejnym inwestycjom oraz zabiegom miasta i deweloperów – mającym na celu wykreowanie unikalnej miejskiej tkanki – ceny mieszkań na Polskim Haku zdecydowanie wzrosną – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku.

Zlokalizowany bezpośrednio nad wodą budynek w tej prestiżowej inwestycji, która została wyróżniona ogólnopolską nagrodą Newsweek, zapewni mieszkańcom niczym nieprzysłonięty widok na Motławę i panoramę Starego Miasta. Atrakcyjne położenie w pobliżu tzw. Polskiego Haka, przy ujściu rzeki Motławy do Martwej Wisły, oferuje możliwość zamieszkania w reprezentacyjnym Śródmieściu Gdańska z bezpośrednim dostępem do rzeki i rozbudowanej miejskiej infrastruktury.

- Architektura budynków, których fasady wykończone są szlachetnymi materiałami, bezpośrednio nawiązuje do zabytkowego charakteru miejsca. Każdy detal w tej inwestycji został zaprojektowany, tak by sprostać oczekiwaniom i zadowolić gusta najbardziej wymagającej grupy klientów. Wnętrza rozplanowano w sposób przemyślany i niezwykle przyjazny mieszkańcom – konstruując liczne klatki schodowe mieszczące zaledwie kilka mieszkań, dzięki czemu w budynku będzie panował spokój, a sąsiedzi będą w stanie nawiązać osobiste relacje Dla zwiększenia komfortu życia oraz wygody apartamenty wyposażone będą w inteligentny system zarządzania i sterowania mieszkaniem w zakresie oświetlenia, ogrzewania multimediów i bezpieczeństwa – Robyg Smart House Gold firmy Keemple. Jeśli dodamy do tego ekskluzywny design i najwyższy standard wykończenia części wspólnych oraz duże przeszklone balkony, a także dostępny dla mieszkańców, niebywały taras widokowy – z którego rozpościerać się będzie efektowny widok – otrzymamy niepowtarzalną na gdańskim rynku ofertę, która od momentu wprowadzenia do sprzedaży cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów – dodaje Anna Wojciechowska.

O prestiżowym charakterze inwestycji przesądza nie tylko atrakcyjna lokalizacja i jakość użytych do wykończenia materiałów, ale również szeroka gama udogodnień dostępnych dla mieszkańców. Zespół Sim Architekci, odpowiedzialny za koncepcje osiedla, zaprojektował z myślą o mieszkańcach m.in. luksusowe foyer, strefę fitness oraz kids play. O oszczędność i ekologię zadba system Smart House firmy Keemple, pozwalający zdalnie sterować wyposażeniem mieszkania i monitorować zużycie energii oraz ogrzewania. Zalety inwestycji dostrzegli zarówno potencjalni klienci, jak i eksperci. Głosami użytkowników portalu OBIDO Nadmotławie Apartments otrzymało tytuł najlepszej inwestycji roku 2019, a w 2020 znalazło się na 5. miejscu w rankingu najlepszych osiedli mieszkaniowych w Polsce według ekspertów Neewsweeka.

Do Długiego Targu, słynnego gdańskiego Żurawia czy zabytkowej Bazyliki NMP dojść można spacerem. W każdej chwili można też odwiedzić znajdujące się w pobliżu Europejskie Centrum Solidarności czy nieodległe Muzeum II Wojny Światowej, wybrać się pieszo na koncert w Filharmonii, obejrzeć spektakl w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim oraz podziwiać panoramę Gdańska z koła widokowego na Ołowiance. Spektrum możliwości spędzenia wolnego czasu w tym tętniącym życiem rejonie Gdańska jest więc naprawdę olbrzymie. W krótkim czasie można dotrzeć samochodem do zielonych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz plaży w Brzeżnie i na Stogach. Inwestycja jest dobrze skomunikowana zarówno z pozostałymi częściami miasta, jak również z obwodnicą południową i drogą ekspresową nr 7, którą bezpośrednio można wyjchać w stronę Warszawy.

Na unikatowym, bogatym historycznie terenie Polskiego Haka, na którym zlokalizowana jest inwestycja, już niebawem rozpocznie się budowa reprezentacyjnego bulwaru nadwodnego wzdłuż Motławy i Martwej Wisły oraz zielonego skweru z bujnym drzewostanem. W planach miasta jest też tunel drogowo-tramwajowy pod Motławą, który usprawni komunikację, a nad nim ogólnodostępna strefa rekreacyjna.

 

Robyg