28-03-2019

Omulewska 26 z pozwoleniem na budowę II i III etapu

Omulewska 26 z pozwoleniem na budowę II i III etapu

Spółka Matexi Polska informuje, iż w wyniku szybkiego postępu sprzedaży w projekcie Omulewska 26 wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu rozpoczyna przygotowania do realizacji kolejnych etapów inwestycji. Deweloper potwierdza jednocześnie otrzymanie prawomocnego pozwolenia na budowę dla II i III etapu inwestycji.  Osiedle projektu MKC Architektura składać się będzie z kompleksu ośmio i dwunasto-piętrowych budynków o lekkiej, nowoczesnej architekturze wyróżniającej się ciemną, elegancką fasadą.
Lokalizacja przy ulicy Omulewskiej gwarantuje znakomitą komunikację z centrum miasta i pełen dostęp do bardzo szybko rozrastającej się infrastruktury tej części Warszawy. 

Matexi Polska nie ukrywa, iż projekt Omulewska 26  to inwestycja o podobnych założeniach jak ciesząca się  niezwykłym zainteresowaniem Kolska od Nowa:) Na wzór inwestycji po drugiej stronie Wisły, deweloper zamierza stworzyć miejsce dedykowane młodym, aktywnym i ciekawym świata mieszkańcom, Matexi Polska ponownie stawia na lokalizację bardzo dobrze skomunikowaną ze Śródmieściem – tym razem jednak po praskiej stronie stolicy. 
Matexi Polska przewiduje uruchomienie kolejnych etapów inwestycji jeszcze w 2019 roku

Matexi Polska