24-07-2020

Osiedle Księżnej Dąbrówki: etap 11 w sprzedaży

Osiedle Księżnej Dąbrówki: etap 11 w sprzedaży
Od początku lipca mieszkania w etapie 11. Osiedla Księżnej Dąbrówki znajdują się już w regularnej sprzedaży. Zostały otwarte rachunki powiernicze i klienci mogą już ze spółką Nickel Development podpisywać umowy deweloperskie

Tym samym zakończona została przedsprzedaż, z liczbą 18 umów płatnej blokady, które do tego momentu zamieniły się już w 11 umów deweloperskich. 

– Wynikająca z redefinicji trendów w pandemii popularność mieszkań na przedmieściach, a szczególnie lokali z przynależnymi ogrodami, dostarczyła nam powodów do zadowolenia. Zakończyliśmy przedsprzedaż z wynikiem 30% i przystępujemy do podpisywania umów deweloperskich – relacjonuje Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development. 

Zbrojowa to 63 mieszkania na kameralnym osiedlu w podpoznańskiej Dąbrówce, jednej z najlepiej rozwiniętych miejscowości na przedmieściach stolicy Wielkopolski. Aktualnie w ofercie jest jeszcze 41 mieszkań o powierzchni 50-85 m kw. Każde z balkonem, loggią lub tarasem, a 14 wolnych mieszkań w kondygnacji zerowej ma również przynależny ogród - o średniej powierzchni 152 m kw. To wyraźnie więcej niż średnia dla nowych mieszkań oferowanych wraz z ogrodami w powiecie poznańskim, wynosząca 101,73 m kw.

Osiedle Księżnej Dąbrówki słynie z tego, że tamtejsi mieszkańcy przeprowadzają się niejednokrotnie z etapu na etap, w miarę, jak rosną ich rodziny i potrzeby życiowe. 

Szczegóły dotyczące aktualnej oferty można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej inwestycji: dabrowki.com oraz w Biurze Sprzedaży Nickel Development, które znajduje się w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110. Handlowcy są do dyspozycji na bieżąco i można wejść do biura z marszu, natomiast dla zapewnienia sobie pewnej godziny spotkania, najlepiej uprzednio umówić się telefonicznie lub mailowo. Możliwe są również spotkania online za pośrednictwem popularnych serwisów video konferencyjnych. 

Nickel Development