22-07-2021

Półrocze pełne sukcesów dla Aurec Home

Półrocze pełne sukcesów dla Aurec Home
Pierwsza połowa 2021 roku była wyjątkowo udana dla Aurec Home. Pierwszy etap inwestycji Miasteczko Jutrzenki został sprzedany zaledwie w pół roku, a w drugim etapie wolne pozostały jedynie pojedyncze lokale. Jeśli chodzi o osiedle Fabrica Ursus 65% inwestycji (85 mieszkań na 135 w ofercie) jest już sprzedana, z czego większość, bo 70 umów została podpisana w ciągu pierwszego tygodnia od rozpoczęcia sprzedaży. Na czym polega sekret dewelopera?

Miasteczko Jutrzenki to inwestycja zainspirowana nowym europejskim trendem architektonicznym nawiązującym do myśli Bauhausu w nowym, ekologicznym wymiarze – prawdziwa oaza zieleni zastępująca tradycyjne betonowe osiedle. Na miłym dla oka terenie znajduje się z wypoczynkowy plac z oczkiem wodnym zasilanym odzyskaną wodą z deszczówki, drewniane leżanki, pomost i miejsce do uprawiania jogi. Udogodnienia na osiedlu zaprojektowane zostały z myślą o zrównoważonym rozwoju – znajdują się tu wiec fotowoltaiczne panele dachowe, ławki z ładowarkami solarnymi, a alejki osiedlowe pozostawiono niezabetonowane.

Osiedle  Fabrica Ursus również zainspirowane jest popularnym na świecie trendem. Deweloper podjął się rewitalizacji zabytkowych budynków i uczynił z nich część wypoczynkowo-usługową inwestycji. Chodzi o zabezpieczone przez konserwatora fragmenty zabudowy dawnych Zakładów Mechanicznych URSUS, które nadają nowoczesnemu osiedlu wyjątkowy, industrialny charakter i zachowują element tożsamości okolicy.

- Myślimy o młodych ludziach. O ich potrzebach życiowych, o tym co im się podoba i jakie trendy są dla nich najważniejsze, jaki jest ich rytm życia, o czym myślą gdy zakładają rodziny. Wiemy, że aktywny styl życia wymaga dobrego dojazdu do centrum miasta i do dużych ośrodków biznesowych, ale przy tym wszystkim ważne są atrakcyjne ceny, dlatego zadbaliśmy żeby były jak najkorzystniejsze na rynku deweloperskim, a czas dojazdu do najważniejszych punków miejskich nie przekraczał kilkunastu minut,  - mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Deweloper nie zwalnia tempa. W trzecim, już rozpoczętym etapie budowy Miasteczka Jutrzenki zaplanowane są dwa budynki, mieścić się w nich będą 124 w cenach 8 980 zł/mkw. za trzypokojowe lokum do 12 600 zł/mkw. w przypadku kawalerki. 

Ukończenia pierwszego etapu osiedla Fabrica Ursus możemy się spodziewać już w maju 2023 roku, natomiast cała inwestycja ma być oddana do użytku w roku 2027. Łącznie zaplanowanych jest pięć etapów budowy.

 

Aurec Home