22-02-2022

Ponad 120 mieszkań przy Domaniewskiej 24 w Warszawie w sprzedaży

Ponad 120 mieszkań przy Domaniewskiej 24 w Warszawie w sprzedaży
Matexi Polska rozpoczęła sprzedaż inwestycji mieszkaniowej na działce w samym sercu Mokotowa w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 24, w odległości niespełna 20 minut rowerem od centrum, 10 minut od lotniska i kilka minut spacerem od stacji metra Wilanowska.

Do biura sprzedaży trafiła oferta sprzedaży ponad 120 mieszkań o metrażach od 25 m2 do 101 m2 w budynku projektu znanego biura architektonicznego Wadeco.

Cechą charakterystyczną budynku jest jego bryła wynikająca z różnej liczby pięter, w zakresie od sześciu do dziewięciu kondygnacji. Prostą, nowoczesną formę budynku podkreśla jasna elewacja i duże przeszklenia. Każde z mieszkań posiada wygodną loggię lub przestronny taras.

Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, bliskość biznesowego dystryktu stolicy, rozległe parki i tereny zielone w okolicy – to zalety, które docenią  wszyscy szukający możliwości optymalizacji czasu dojazdu do pracy i przeznaczenia zaoszczędzonego czasu na przykład na aktywność na świeżym powietrzu. 

Mokotów uznawany jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, gdzie nowoczesność przeplata się z tradycją i przedwojenną tkanką miejską.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska Sp. z o.o. Zakończenie budowy planowane jest w 4 kwartale 2023 roku.

Szczegóły oferty dostępne są w biurze sprzedaży w Al. Jana Pawła II 27 w Warszawie oraz na stronie internetowej: https://matexipolska.pl/warszawa/domaniewska-24

 

Matexi Polska