27-10-2022

ROBYG – nowa inwestycja w warszawskich Włochach

ROBYG – nowa inwestycja w warszawskich Włochach
Osiedle Jutrzenki 92 – już teraz 89 mieszkań w sprzedaży. Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży nową inwestycję – osiedle Jutrzenki 92 na terenie Włoch – dzielnicy słynącej z niskiej, willowej zabudowy oraz licznych terenów zielonych i rekreacyjnych.

W ramach inwestycji powstanie niski budynek mieszkalny z 89 mieszkaniami, w wysokim standardzie, z podziemnym garażem. W ofercie są 1,2,3 i 4-pokojowe funkcjonalne i łatwe w aranżacji mieszkania. Nowoczesna architektura wraz ze zróżnicowaną elewacją utrzymaną w odcieniach bieli i ciemnej szarości stworzy niepowtarzalny klimat. Każde mieszkanie będzie miało własny ogródek lub balkon. Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa, wszystkie zostaną też wyposażone bez dodatkowych opłat w system Smart House by Keemple.

W Warszawie Grupa ROBYG ma w budowie łącznie około 3600 mieszkań. Wszystkie budowy są realizowane zgodnie z harmonogramami.

„Podtrzymujemy cel sprzedaży na poziomie ponad 2 tys. mieszkań w tym roku i jesteśmy optymistycznie nastwieni do jego realizacji. W przyszłym roku sprzedaż powinna ustabilizować się na poziomie notowanym w poprzednich latach – czyli ok. 2,4-2,5 tys. mieszkań. Nasza pozycja jest mocna pod względem sprzedaży i finansów, budowy idą zgodnie z harmonogramami, choć wysoka inflacja oraz wojna w Ukrainie przekładają się na wzrost kosztów. Mieszkania z terminem oddania w tym roku mamy sprzedane w ponad 97 proc., przyszły rok też jest zabezpieczony w dużym stopniu. Jeśli chodzi o wyniki tego i przyszłego roku, oceniamy je optymistycznie zarówno pod względem operacyjnym, jak i przepływów finansowych. Jesteśmy bardzo aktywni – cały czas wprowadzamy do sprzedaży nowe osiedla i nie zamierzamy zmieniać naszych planów w tym zakresie. Warszawie Grupa ROBYG ma w budowie łącznie około 3600 mieszkań. Nasza nowa inwestycja Jutrzenki 92 ma doskonałą lokalizację w warszawskich Włochach. Rodziny przyciąga tu duża liczba placów zabaw oraz łatwy dostęp do żłobków, przedszkoli i szkół, natomiast ludzi młodych miejsca pracy w okolicznych przedsiębiorstwach i korporacjach. Dodatkowo doskonała komunikacja, gwarantująca szybki dojazd do centrum sprawia, że coraz więcej osób wybiera Włochy na swoje miejsce do życia” mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG.

Zlokalizowane nieopodal osiedla Jutrzenki 92 centra biurowe i biznesowe pozwolą zaoszczędzić czas na dojazd do pracy i sprawią, że mieszkanie będzie równocześnie świetną inwestycją i lokatą kapitału. Linie autobusowe oraz pociągi Warszawskiej Kolei Dojazdowej zagwarantują sprawną komunikację z każdą częścią Warszawy. Największym atutem jest kolej miejska, którą do centrum można dotrzeć w ciągu 15 minut. Dużym udogodnieniem dla kierowców będą obwodnice, ułatwiające zarówno wyjazd z Warszawy, jak i dojazd na pobliskie lotnisko im. Fryderyka Chopina. Wystarczy 10 minut, aby dotrzeć do największego w Warszawie skupiska biurowców – będących siedzibą wielu przedsiębiorstw i korporacji.

W niedalekim sąsiedztwie osiedla Jutrzenki 92 znajdują się aż trzy centra rozrywkowo-handlowe: Galeria Mokotów, Reduta oraz Blue City. Dostępne są tam sklepy, punkty usługowe, kina, siłownie, restauracje serwujące kuchnie z różnych stron świata oraz liczne kawiarnie. To idealne miejsce, nie tylko na udane zakupy, ale również na spotkania towarzyskie. W pobliżu znajduje się także ogromny Park Szczęśliwicki oraz Górka Szczęśliwicka, gdzie można szusować na nartach.

Najwyższy standard w okolicy

W standardzie, bez dodatkowych opłat, ROBYG oferuje Smart House by Keemple – inteligentny system, który zwiększa poczucie bezpieczeństwa i pozwala na znaczące obniżenie kosztów eksploatacji, ładowarki aut elektrycznych, panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED, energooszczędne, nowoczesne windy z możliwością odzyskiwania energii elektrycznej, funkcjonalne i doskonale doświetlone mieszkania, wysokie nawet do 2,7 m, duże okna trzyszybowe o wysokiej izolacji termicznej z możliwością zastosowania filtra antysmogowego oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe z podwyższoną izolacją akustyczną. Stosowane materiały wykończeniowe są bezpieczne dla zdrowia i posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty ekologiczne. Aby zwiększyć wygodę i komfort mieszkańców, pomieszczenia do segregacji odpadów posiadają osobny wyciąg wentylacyjny. Budynki są wyposażone w instalację światłowodową doprowadzoną wprost do każdego lokalu, zapewniającą najszybszy możliwy dostęp do Internetu. Osiedla są chronione i monitorowane w jakości HD, a kontrolę dostępu zapewniają videofony z kolorowymi wyświetlaczami. Brama garażowa ma systemy automatycznego dostępu przez rozpoznanie numerów tablic rejestracyjnych, w hali garażowej przewidziane są szerokie miejsca postojowe dla samochodów i duże ustawne komórki lokatorskie.

Części wspólne w budynkach są eleganckie i mają indywidualnie zaprojektowany wystrój wzbogacony przez lustra, tapety, fototapety, panele, czy stylowe oświetlenie. Duże wrażenie robi indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe, wykończone materiałami wysokiej jakości.

Robyg