14-10-2020

ROBYG i Bank Pekao S.A. z programem Teczka Dewelopera

ROBYG i Bank Pekao S.A. z programem Teczka Dewelopera
Specjalna oferta kredytowa dla klientów ROBYG
Grupa ROBYG we współpracy z Bankiem Pekao realizują program „Teczka Dewelopera”, który pozwala na ułatwienie procedury kredytowej dla klientów. Program obejmuje uproszczony schemat postępowania po stronie banku, krótszy czas na wydanie decyzji kredytowej, a także brak konieczności dostarczania do banku kompletu dokumentów inwestycyjnych i operatu wyceny nieruchomości.
 
Wystarczy, że klienci ROBYG złożą umowę rezerwacyjną lub deweloperską oraz dokumenty dochodowe.
Nowa usługa dotyczy wszystkich inwestycji ROBYG w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu. Dzięki niej klienci mogą łatwiej sfinalizować transakcję zakupu mieszkania, a tym samym oszczędzą czas i pieniądze.
 
 - Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom jak najsprawniejszych i nieuciążliwych procedur, które pozwolą na finansowanie kupowanych przez nich mieszkań. Widzimy rosnący popyt i wprowadzamy do oferty kolejne osiedla – w Warszawie mamy doskonałe lokalizacje w atrakcyjnych cenach: na przykład Mój Ursus, Modern City na Bemowie czy mikroapartamenty Modern Space w warszawskich Włochach. Wymagania i oczekiwania klientów zmieniły się nieco pod wpływem pandemii – teraz zwracają uwagę na balkony – które ROBYG ma w każdym lokalu, ogródki, rozwiązania EKO i wsparcie w zakresie procedur kredytowych. Dlatego podjęliśmy szereg działań, aby nasi klienci mogli łatwo i szybko otrzymać decyzję kredytową – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.
 
- To nasza kolejna inicjatywa ułatwiająca klientom ROBYG zaciągnięcie kredytu bez nadmiaru formalności i konieczności dostarczania wielu dokumentów. Jesteśmy deweloperem cieszącym się zaufaniem banków, który posiada systemowe rozwiązania w zakresie procedur kredytowych w ramach indywidualnych porozumień z poszczególnymi bankami. Bank Pekao S.A. jest bardzo aktywny na rynku kredytów hipotecznych – nasi klienci często wybierają propozycję właśnie tego banku – dodaje Justyna Marcińska, koordynator ds. kredytów hipotecznych w Grupie ROBYG.
 
Dodatkowe informacje:
 
Wsparcie ekspertów finansowych współpracujących z ROBYG:
Ocena zdolności kredytowej
Ekspert finansowy współpracujący z Grupą ROBYG rzetelnie sprawdzi zdolność kredytową klienta, a następnie dobierze rozwiązania najlepiej dostosowane do możliwości.
Dobór najlepszych warunków kredytowych
Po sprawdzeniu warunków i możliwości związanych z kredytem, przygotowana zostanie oferta kredytowa najbardziej odpowiadająca możliwościom i wymaganiom klienta.
Asysta przy negocjacjach warunków kredytowych
Ekspert finansowy wynegocjuje dla klienta najlepsze warunki umowy kredytowej oraz pomoże w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, co pozwoli zaoszczędzić cenny czas klienta.
Ekspert poprowadzi proces kredytowy
Ekspert będzie nadzorował proces pozyskiwania kredytu na mieszkanie: poprowadzi negocjacje z bankiem – pozwoli to na jak najszybsze uzyskanie środków na zakup wypatrzonego mieszkania.
Dodatkowo, korzystając z pomocy ekspertów wybranych przez ROBYG można uzyskać :
Ubezpieczenie nieruchomości do 200 zł
z opłaconą roczną składką
Ubezpieczenie na życie do 3000 zł
z opłaconą roczną składką
Zwrot 1 proc. do 1000 zł
za kredyt gotówkowy
Zwrot 0,5 proc. do 2000 zł
za zrefinansowanie kredytu hipotecznego
Zwrot za ubezpieczenie na życie do 20 proc. dla Uczestnika z opłaconą roczną składką
Grupa ROBYG zapewnia mieszkańcom swoich osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań.
Wszystkie osiedla mają doskonale zaprojektowaną zieleń niską i wysoką, aby redukować wpływ promieniowania słonecznego, przegrzewania otoczenia i retencjonowanie wody – przez system korzeniowy oraz liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną.
 
Ponadto:
 
pnącza na ścianach zewnętrznych to dodatkowa produkcja tlenu – z płaszczyzn pionowych – oraz pochłanianie CO2, a także obniżenie temperatury zewnętrznej na elewacji
dachy budynków w technologii stropodachu odwróconego z powierzchnią żwirową pozwalają na retencjonowanie wody oraz zmniejszenie przegrzewania
oświetlenie LED w częściach wspólnych w budynków zmniejsza zużycie energii elektrycznej
Na osiedlach ROBYG dostępna jest m.in. pełna instalacja światłowodowa, panele fotowoltaiczne, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko.
 
Wszystkie osiedla ROBYG posiadają także instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu.
 
Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House firmy Keemple. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30 proc. 
Robyg