10-07-2020

ROBYG wprowadza do sprzedaży 4 etap Mój Ursus

ROBYG wprowadza do sprzedaży 4 etap Mój Ursus
152 lokale w ofercie. Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży 4 etap inwestycji Mój Ursus. Ceny lokali zaczynają się od 7999 zł, dostępna jest pełna gama metraży już od 30 m2 z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami.

Dodatkowo wszystkie mieszkania na pierwszym piętrze (od 7999 zł za m2) i trzypokojowe objęte są wakacyjną promocją, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania 20% / 80% i odebrać klucze do gotowego własnego M jeszcze w tym roku. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Docelowo inwestycje realizowane przez ROBYG na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3000 lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym.

Grupa ROBYG ma duże doświadczenie w rewitalizacji i działaniach przywracających miejski charakter terenów poprzemysłowych. Przykładem takich projektów są osiedla w warszawskim Żoliborzu, Ursusie lub Woli oraz w Gdańsku na Słonecznej Morenie. Dzięki połączeniu sił władz lokalnych, przedsiębiorców i deweloperów prowadzone są liczne działania mające na celu przywrócenie terenów zielonych, utworzenie przestrzeni rekreacyjno-sportowych oraz budowy nowych osiedli i powstawania stref usługowych.
„Mój Ursus to inwestycja, w której notujemy bardzo duże zainteresowanie klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap osiedla – oferujemy tu cały przekrój mieszkań – małe, o które klienci ostatnio pytają coraz częściej, a także mieszkania z ogródkami i tarasami. Każde mieszkanie w ROBYG ma balkon, a także bezpłatny system SMART HOUSE. Od czerwca notujemy rosnącą liczbę potencjalnych klientów, istotnie zwiększyła się też liczba podpisywanych umów. Widzimy powrót do sytuacji sprzed pandemii. Wyraźnie zwiększa się udział klientów kupujących mieszkania za gotówkę oraz traktujących nieruchomość jako inwestycję. Z pewnością jest to związane z niskimi stopami procentowymi i słabością rynków finansowych. Inwestycja w mieszkanie ma atrakcyjną stopę zwrotu i jest bardzo stabilna, a przy tym przynosi długoterminowy dochód. Osoby inwestujące w mieszkania najczęściej mają sprecyzowane wymagania dotyczące lokalizacji osiedla i świetnej komunikacji z centrum miasta, zwracają też uwagę na rozwiązania ekologiczne i technologiczne oraz bezpieczeństwo mieszkania. To elementy, które są bardzo dobrze dopracowane w każdym projekcie ROBYG” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy – zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Mieszkańcy będą mogli korzystać z otaczających terenów rekreacyjnych, m.in.: Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w Warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

Grupa ROBYG ma obecnie w budowie ponad 5000 mieszkań – wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramami. Grupa ROBYG rozbudowała swój potencjał sprzedażowy o kolejne 800 lokali finalizując umowę zakupu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, które od wielu dekad prowadzi działalność deweloperską we Wrocławiu. Grupa ROBYG – przy wsparciu inwestora strategicznego z Grupy Goldman Sachs – ma stabilną pozycję gotówkową i planuje kolejne inwestycje, a także akwizycje w Polsce. Spółka ocenia niezaspokojony popyt na mieszkania na nadal bardzo wysokim poziomie ponad 2,5 mln lokali.

ROBYG to 22 000 sprzedanych lokali i ponad 70 000 zadowolonych klientów. Potencjał sprzedażowy spółki na kolejne kwartały jest wysoki – zasoby gruntów umożliwiają wybudowanie około 17 500 mieszkań. Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się około 1500 lokali – jest ona stale uzupełniana o nowe etapy i inwestycje. ROBYG prowadzi działalność deweloperską w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Posiada też tereny inwestycyjne w Poznaniu.

Ponadto ROBYG oferuje nowy format lokali – mikroapartamenty Modern Space w sąsiedztwie projektu City Sfera w warszawskich Włochach. W 2 budynkach Modern Space znajdą się 402 lokale o metrażach od 17 – 39 m2. Modern Space to nowoczesny charakter i elegancka forma, które gwarantują komfort użytkowania. Na parterze planowane są lokale usługowe i sklepy, a na pierwszym piętrze przestrzeń przeznaczona m.in. na Centrum Medyczne. Recepcja z portierem, monitoring i ochrona zapewnia bezpieczeństwo, a strefa ogólnodostępnych usług (pralnia, suszarnia, fitness, strefa biurowa) podnoszą standard inwestycji i stanowią o jej wyjątkowości. Lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych gwarantuje doskonałą stopę zwrotu. Możliwość wykończenia pod klucz i  odpisania podatku VAT to kolejne atuty Modern Space. To doskonała inwestycja pod względem lokowania kapitału – pierwsza oferta mieszkań w Warszawie, w najbardziej poszukiwanym małym metrażu, z tak wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych.

Więcej informacji www.robyg.pl

Robyg