19-01-2021

Ruszyła budowa nowej inwestycji Develii w Warszawie

Ruszyła budowa nowej inwestycji Develii w Warszawie
Develia wybrała generalnego wykonawcę i rozpoczęła budowę Prestovia House w Warszawie. W inwestycji przy ul. Jagiellońskiej powstaną 162 mieszkania. Planowany termin zakończenia projektu to IV kwartał 2022 r.

- Zgodnie z planem na początku roku rozpoczęliśmy budowę Prestovia House w Warszawie. Mieszkania trafiły do przedsprzedaży w październiku, a ponad 20% z nich znalazło już nabyw-ców. Spodziewaliśmy się bardzo pozytywnego odbioru wśród klientów i to faktycznie się po-twierdziło. Nabywców przekonuje atrakcyjna lokalizacja w odległości 2,5 km od Rynku Starego Miasta w Warszawie i podwyższony standard wykonania – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

Prestovia House to 8-kondygnacyjny kaskadowy budynek, wyróżniający się elegancją elewa-cją. Do części lokali będą przynależeć tarasy lub duże balkony, z czego część będzie prze-szklona. W ofercie dostępne będą mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 95 mkw. W budynku powstanie jednopoziomowy garaż z miejscami postojowymi i schowkami. 

Lokalizacja Prestovia House na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej zapewni doskonałą ko-munikację z innymi częściami miasta. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych, SKM, a także dobry dojazd do stacji metra Dworzec Gdański i Dworzec Wileński. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się centrum handlowe West-field Arkadia, Bulwary Wiślane, Ogród zoologiczny oraz Stare Miasto. Ponadto w pobliżu do-stępne są dwie uczelnie wyższe: Akademia Leona Koźmińskiego oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, dzięki czemu inwestycja jest atrakcyjna także pod kątem wynajmu.

Generalnym wykonawcą Prestovia House jest firma NDI.

 

Develia