30-03-2022

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Stacja Centrum w Pruszkowie

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Stacja Centrum w Pruszkowie
J.W. Construction rozpoczęło sprzedaż mieszkań w inwestycji Stacja Centrum w zielonej dzielnicy Pruszkowa, o szczególnych walorach krajobrazowych, wypoczynkowych i rekreacyjnych. Ceny od 305 tys. zł.

- Inwestycja jest położona w niezwykle atrakcyjnym miejscu, gdzie jest pięknie i zielono, a zarazem w bliskim sąsiedztwie są przedszkola, szkoły, liczne punkty handlowo-usługowe i Centrum Handlowe Nowa Stacja. Nazwa Stacja Centrum zdradza jeszcze jeden walor lokalizacji – osiedle jest obok Dworca Pruszków, z którego do Dworca Centralnego w Warszawie pociąg jedzie około 20 minut - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.
 
W trójkącie wyznaczonym od północno-zachodniej strony ulicą Waryńskiego, a od strony południowo-wschodniej graniczącym z torami kolejowymi, stanie pięć budynków mieszkalnych, pięcio- i sześciokondygnacyjnych. Łącznie zaprojektowano tu 442 mieszkania, funkcjonalne, jedno-, dwu-, trzypokojowe o metrażach od 25,64 do 59,58 m kw. Zaletą projektu są duże przeszklone balkony. Na parterze budynku usytuowanego przy ulicy zaprojektowano 14 lokali usługowych. W całym kompleksie będą łącznie 23 lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej są 422 miejsca postojowe i dodatkowo 85 miejsc zewnętrznych. Od strony torów powstanie ekran dźwiękochłonny, który zapewni izolację akustyczną mieszkańcom.  
 
- Z prawdziwą satysfakcją oddajemy nasz nowy projekt na pruszkowskim rynku mieszkaniowym, gdzie do tej pory J.W. Construction nie prowadziło działalności, chociaż w aglomeracji warszawskiej, jako wiodący deweloper, jesteśmy już od 1993 roku. Wierzę, że użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych zagwarantuje mieszkańcom długoletnią i komfortową eksploatację, a usytuowanie osiedla wygodną przestrzeń do życia -podsumowuje Małgorzata Ostrowska.

 

J.W. Construction