14-09-2020

Startuje sprzedaż mieszkań w projekcie Żeromskiego 17

Startuje sprzedaż mieszkań w projekcie Żeromskiego 17
Długo wyczekiwana, warszawska inwestycja w doskonałej lokalizacji trafi do biur sprzedaży w pierwszych dniach września br.

Spółka Matexi Polska poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego projektu na warszawskich Bielanach, długo wyczekiwanej przez rynek inwestycji Żeromskiego 17. Już 8 września 151 mieszkań o metrażach od 30 do 105m2 oraz 197 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym pojawiło się w ofercie biur sprzedaży. 

Żeromskiego 17 to elegancki i nowoczesny budynek w centralnej części dzielnicy, zlokalizowany tuż obok ratusza i stacji metra Stare Bielany. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię WMA Architekci i będzie stanowić nowoczesną wizytówkę Bielan. Budynek odznaczać się będzie ponadczasową, nowoczesną bryłą doskonale korespondującą z istniejącą, historyczną zabudową. Swoim klimatem będzie nawiązywać do sąsiadującego starego Żoliborza.

Lokalizacja w centralnym punkcie dzielnicy, przy głównym węźle komunikacyjnym dzielnicy, gwarantuje doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej i transportowej – wygodną komunikację z centrum miasta za pomocą wszystkich środków transportu, łącznie z metrem (stacja Stare Bielany). Z kolei szybki rozwój infrastruktury w obrębie samej dzielnicy, zapewni mieszkańcom Żeromskiego 17 wygodny dostęp do szerokiej oferty kulturalnej i wszelkiego rodzaju usług, również dzięki bliskości Galerii Młociny, jednego z największych i najnowocześniejszych centrów handlowych w Polsce. 

Matexi Polska