21-11-2019

Startuje sprzedaż mieszkań we Wrzosowej Alei

Startuje sprzedaż mieszkań we Wrzosowej Alei
W kolejnym etapie osiedla Wrzosowa Aleja na warszawskiej Białołęce znajdą się kameralne wille miejskie z miniogródkami w wydzielonej, ogrodzonej i otoczonej zielenią przestrzeni. Mieszkania są już w przedsprzedaży

Wkrótce ruszy budowa pięciu trzypiętrowych budynków, w których powstanie 40 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażach od 25 m kw. do 58 m kw. Każdy wyposażony będzie w balkon albo przydomowy ogródek. Dużą zaletą inwestycji jest charakter zabudowy. Niskie budynki, duże przeszklenia, które pozwalają na bliski kontakt z zielenią, starannie wypielęgnowany teren wokół, sąsiedztwo licznych parków i miejsc rekreacyjnych, to rozwiązania, które niewątpliwie przypadną do gustu osobom, które chcą mieszkać ekologicznie a zarazem aktywnie.

- W ramach właśnie uruchomionej przedsprzedaży najtańsze mieszkanie można kupić za 235 tys. zł – mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. - Osiedle ma kameralny charakter. Znakomicie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi, a także dla osób dla których ważna jest nie tylko cena ale i wysoka jakość, bliskość zieleni a zarazem wygodna lokalizacja. Będzie tu bezpiecznie, bo teren będzie ogrodzony. Do budowy zostaną użyte najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe. Po doświadczeniach ze sprzedaży I etapu inwestycji, który nazwaliśmy osiedlem dla młodych, wiemy, że takie mieszkania są potrzebne i podobają się klientom. 
 
Łącznie w obu etapach inwestycji zlokalizowanej przy ul. Lewandów, J.W. Construction zbuduje 121 mieszkań. Osiedle Wrzosowa Aleja to harmonijne połączenie zielonego otoczenia z walorami dużego miasta. Ta część Białołęki ma dobrą infrastrukturę handlowo-usługową i kulturalno-edukacyjną, doskonale skomunikowana jest ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. 

 

 

J W Construction