13-05-2022

Startuje trzeci etap Osiedla Natura

Startuje trzeci etap Osiedla Natura
Firma Aria Development rozpoczyna sprzedaż i realizację trzeciego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie
W trzecim etapie do oferty zostanie wprowadzonych 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m2. Składać się on będzie z dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Pierwsze klucze mieszkańcy otrzymają pod koniec przyszłego roku.
 
Inwestycja w bliskości przyrody i dogodnym dojazdy do Warszawy.
 
Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. 
 
Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy. 
 
Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). 
 
Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla - dla dzieci - przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy. 
 
Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu Aria Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. 
 
Klienci doceniają jakość wykonania i atrakcyjną cenę.
 
Jesteśmy zadowoleniu z sukcesu sprzedaży pierwszego i drugiego etapu Osiedla Natura 2. Po raz kolejny zostaliśmy docenieni prze Klientów, którzy zdecydowali się na zakup mieszkań w naszym projekcie. Dowodzi to, że poza lokalizacją w otoczeniu lasu i zieleni, niezwykle ważna jest rozsądna cena oraz ekologiczne i smart rozwiązania – mówi Agata Zambrzycka, Dyrektor ds. Relacji z Klientem.
 
Nasi Klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie Aria Development wynosi około 90 procent – to jeden z najlepszych wyników wśród polskich developerów – dodaje Agata Zambrzycka.
 
Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:
Liczba mieszkań: 230 (80 w trzecim etapie)
Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
Liczba pięter: 3
Liczba budynków: 6 (2 w trzecim etapie)
1,5 km do stacji SKM
2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
0 metrów do lasu
Aria Development