13-11-2020

Trzeci etap Osiedla Życzliwa Praga w sprzedaży

Trzeci etap Osiedla Życzliwa Praga w sprzedaży
Kolejne 103 lokale w ofercie w doskonałej lokalizacji
Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży 3. etap inwestycji Osiedla Życzliwa Praga. Jest to bliźniaczy budynek do 4. etapu osiedla. W ofercie będą kolejne 103 lokale z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. Budynek będzie miał także dwukondygnacyjny garaż.
 
Budowa rozpocznie się już w pierwszym kwartale 2021 roku. Osiedle Życzliwa Praga jest zlokalizowane na bliskim Tarchominie – u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Dzięki temu jest świetnie skomunikowane za każdą dzielnicą Warszawy. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc.
 
„Druga fala epidemii nie osłabiła jak dotąd popytu na mieszkania – wręcz przeciwnie, notujemy nawet więcej zapytań od potencjalnych klientów. Podobnie budowy – wszystkie realizujemy zgodnie z harmonogramami, bez żadnych przestojów. Oczywiście pracujemy zgodnie ze standardami GIS – zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę przed COVID-19 dla naszych Klientów, pracowników i partnerów. Ponadto dokonaliśmy zakupu nowych gruntów w tym roku i planujemy uruchamianie kolejnych inwestycji, jak również etapów w już realizowanych projektach. Ze względu na popyt przyspieszyliśmy niektóre realizacje – latem zaproponowaliśmy klientom nowy etap Osiedla Życzliwa Praga, a obecnie uzupełniamy ofertę o kolejny – bliźniaczy budynek, o podobnej kubaturze i funkcjonalności. Osiedle Życzliwa Praga jest świetnie zlokalizowane – można stąd łatwo i szybko dojechać do każdej dzielnicy Warszawy, w pobliżu jest bogata infrastruktura publiczna i tereny zielone. Najważniejsze są jednak projekty i rozwiązania technologiczne na osiedlach ROBYG – fotowoltaika, oświetlenie LED w częściach wspólnych, bezpłatny system SMART HOUSE oraz tarasy lub balkony w każdym mieszkaniu, ogródki, dobrze zaprojektowana zieleń, place zabaw i wysokiej jakości przestrzenie wspólne. To przewagi ROBYG, które są bardzo ważne dla klientów przy podejmowaniu decyzji” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.
 
Osiedle Życzliwa Praga to ostoja spokoju dla tych, którzy cenią miejsca zaprojektowane kompleksowo. Niska zabudowa – zaledwie pięć kondygnacji oraz jasne elewacje powodują, że osiedle jest kameralne. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, a zieleń na osiedlu i mała architektura wraz z placem zabaw sprawiają, że będzie można tu wypocząć. Dodatkowo szkoły, przedszkola i szlaki komunikacyjne w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji podnoszą komfort życia. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Galerii Północnej, licznych sklepów oraz bazarków, kameralnych plaż nad Wisłą oraz Mostu Północnego, który zapewnia szybką komunikację z Centrum.
 
Najważniejsze zalety Osiedla Życzliwa Praga:
doskonała lokalizacja na bliskim Tarchominie – w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy
w pobliżu: Galeria Północna, liczne sklepy oraz bazarki, kameralne plaże nad Wisłą oraz Most Północny
zaledwie 10 minut jazdy tramwajem do metra
ciekawa forma architektoniczna
ekologiczne rozwiązania – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową
kameralna zabudowa
atrakcyjnie zaaranżowana zieleń
czujniki detekcji, CO i LPG w garażach i stały nadzór ochrony i system monitoringu
bezpłatny system SMART HOUSE – zdalne sterowanie technologią i niższe opłaty eksploatacyjne
Robyg