07-11-2022

Viva Jagodno II z pozwoleniem na użytkowanie

Viva Jagodno II z pozwoleniem na użytkowanie
RONSON Development rozpoczął odbiory mieszkań. RONSON Development oddaje do użytkowania pierwszy budynek w ramach II etapu osiedla Viva Jagodno we Wrocławiu. Duże mieszkania wciąż są dostępne w ofercie.

Jesteśmy gotowi do przekazania kluczy do 62 sprzedanych mieszkań – mówi Karolina Bronszewska z Zarządu RONSON Development. Jak dodaje, na tym etapie projektu w ofercie wciąż jest dostępnych 14 przestronnych mieszkań. – W sprzedaży zostały trzy i cztero-pokojowe mieszkania z antresolą, o metrażach od 64 m2. Ich cena, w specjalnie przygotowanej promocji, zaczyna się teraz od 7 250 zł za m2. W sprzedaży jest już także trzeci etap projektu, gdzie oferta jest w tym momencie o wiele bardziej zróżnicowana i wciąż dostępne są pożądane teraz na rynku kawalerki i kompaktowe mieszkania dwupokojowe – mówi Bronszewska.

Viva Jagodno jest flagowym projektem RONSON Development w aglomeracji wrocławskiej. Cechą charakterystyczną inwestycji są kolorowe części wspólne, ale największą wartością zastosowane rozwiązania ekologiczne. W inwestycji powstały już zielone dachy, które mają właściwości w zakresie gromadzenia wody deszczowej, oczyszczania powietrza, obniżania temperatury otoczenia, ale też zmniejszania natężenia hałasu. Ponadto, wiaty na rowery oraz oświetlenie LED w częściach wspólnych. Na terenie inwestycji stoją też domki dla owadów – efekt zaangażowania RONSON w akcję Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej. – Bardzo chcemy, żeby w budowanych przez nas osiedlach żyło się komfortowo, zdrowo i oszczędnie. Stąd nasze wysiłki w kierunku rozwiązań ekologicznych i wszechobecnej zieleni. W nowych etapach projektu Viva Jagodno szykujemy ciekawe place zabaw oraz strefę rekreacyjną z pergolami i siedziskami. To ukłon w kierunku naszych mieszkańców – podsumowuje Karolina Bronszewska.

Ronson Development