24-03-2021

W Krakowie startuje Kameralny Prokocim

W Krakowie startuje Kameralny Prokocim
Matexi Polska rozpoczyna sprzedaż nowego projektu w Krakowie, przy ulicy Facimiech powstaje inwestycja Kameralny Prokocim, obejmująca 71 mieszkań

Matexi Polska zgodnie z zapowiedziami bardzo dynamicznie rozwija swoje portfolio projektów w Krakowie. Po uruchomieniu w ubiegłym roku projektów „Apartamenty Rogalskiego” oraz „Świtezianki”, deweloper poinformował o rozpoczęciu sprzedaży kolejnej inwestycji , tym razem wprowadzi do oferty 71 mieszkań na krakowskim Prokocimiu przy ulicy Facimiech. Matexi Polska planuje budowę w tym miejscu trzech nowoczesnych, kameralnych  budynków. W ofercie dewelopera znalazły się mieszkania o metrażach od 28 do 85 m2, w przedziale w cenach od  7 900 za m2. Do sprzedaży trafiło także ponad 70 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu podziemnym wyposażonym również w stację ładowania samochodów elektrycznych.

Matexi Polska zdążyła już przekazać plac budowy generelnemu wykonawcy, firmie Ekspres-konkurent, a oddanie inwestycji planowane jest na koniec 4 kwartału 2022roku.
Kameralny Prokocim to elegancki projekt składający się z 3 budynków mieszkalnych. Inwestycja została zlokalizowana na działce położonej bezpo¬średnio przy ulicy Facimiech w spokojnym i przyjaznym  otoczeniu istniejącej zabudowy.

Kameralny Prokocim znajduje się 5 km od centrum miasta, jednak  dzięki doskonałej komunikacji miejskiej (3 min. od linii tramwajowej) i połączeniu wie¬lopasmową ulicą Wielicką, dojazd do centrum zajmie nie więcej niż 15 minut.  Z kolei dojazd do największego krakowskiego centrum handlowego zajmie jedynie połowę tego czasu, a  w najbliższej okolicy nie brakuje punktów handlowych i usługowych. Inwestycja znajduje się także w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych, w tym zrewitalizowanego Parku Jerzmanowskich.

Matexi Polska