31-10-2019

W Krakowie startuje Lokum Siesta II

W Krakowie startuje Lokum Siesta II
Grupa Lokum Deweloper, działająca w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie, wprowadziła do sprzedaży 121 lokali w II etapie krakowskiego osiedla Lokum Siesta

Oferta obejmuje duży wybór mieszkań o funkcjonalnych układach – od kawalerek po 4-czteropokojowe – i metrażach od 32 do 92 m². Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 11 976,90 zł.

Lokum Siesta to osiedle położone między ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na Dębnikach. Powstaje w cichej i spokojnej części Krakowa, a przy tym niedaleko centrum miasta, z którym jest doskonale skomunikowane. Zapewnia także dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych i instytucji kultury. Jednocześnie mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych, w szczególności Parku Rzecznego Wilgi, który rozciąga się wzdłuż inwestycji. Niedaleko znajduje się również Park Skałki Twardowskiego będący fragmentem Lasów Miejskich Krakowa, a w nim – urokliwy Zalew Zakrzówek.

Elegancka architektura budynków o prostych, klasycznych formach i stonowanej kolorystyce harmonijnie wpisuje się w malownicze otoczenie. Atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń wspólna osiedla ze starannie dobranymi gatunkami roślin, alejkami i strefami odpoczynku jest naturalnym przedłużeniem sąsiadujących z nim obszarów zielonych.

- Lokum Siesta zapewnia wygodę wielkomiejskiego życia, a jednocześnie pozwala mieszkańcom cieszyć się pięknymi widokami i bliskością przyrody. Tak wyjątkowa lokalizacja, w połączeniu z wysokim standardem i zróżnicowaną ofertą mieszkań, zadecydowała o sukcesie osiedla, które w 2017 r. otrzymało GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa za otwarcie na zieleń miejską oraz rozwiązania architektoniczne pozwalające przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków rzeki Wilgi – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

W ramach II etapu Lokum Siesta powstanie jeden 6-piętrowy budynek. Mieszkania na parterach będą miały ogródki, na piętrach – balkony, a część lokali na najwyższych kondygnacjach – przestronne tarasy. W projekcie przewidziane są miejsca postojowe naziemnie i w podziemnych garażach. Dla zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa teren osiedla będzie monitorowany.

Lokum Deweloper