- Z naszych obserwacji wynika, że zainteresowanie mieszkaniami wróciło już do poziomu sprzed pandemii. Potwierdzają to również wyniki sprzedaży: w III kwartale br. Develia sprzeda-ła 358 lokali, czyli o 15% więcej w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Dla-tego też poszerzamy naszą ofertę o kolejny projekt.
Prestovia House będzie wyróżniać się podwyższonym standardem - do części mieszkań będą przynależeć duże tarasy i przeszklone balkony. Elegancka elewacja z wykorzystaniem imitacji betonu i drewna nada budynkowi nie-powtarzalny charakter. Jestem przekonany, że dzięki atrakcyjnej lokalizacji i wysokiemu stan-dardowi wykonania, projekt spotka się z pozytywnym odbiorem wśród klientów – mówi Miro-sław Kujawski, członek zarządu Develii.
Prestovia House to 8-kondygnacyjny kaskadowy budynek. Do części lokali będą przynależeć tarasy lub duże balkony, z czego część będzie przeszklona. W ofercie dostępne będą miesz-kania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 95 mkw. W budynku przewidziano jedno-poziomowy garaż z miejscami postojowymi i schowkami.
Lokalizacja Prestovia House na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej zapewni doskonałą ko-munikację z innymi częściami miasta. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych, SKM, a także dobry dojazd do stacji metra Dworzec Gdański i Dworzec Wileński. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się centrum handlowe West-field Arkadia, Bulwary Wiślane, Ogród zoologiczny oraz Stare Miasto.
Ponadto w pobliżu do-stępne są dwie uczelnie wyższe: Akademia Leona Koźmińskiego oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, dzięki czemu inwestycja jest atrakcyjna także pod kątem wynajmu.