28-03-2023

Warszawska inwestycja CENTRAL HOUSE od OKAM - zakończona!

Warszawska inwestycja CENTRAL HOUSE od OKAM - zakończona!
Projekt mieszkaniowy CENTRAL HOUSE, realizowany przez OKAM na warszawskim Mokotowie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jest to pierwsza inwestycja dewelopera, zrealizowana zgodnie z Nową Polityką Jakości firmy i wyposażona w eko-rozwiązania oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. To także największy projekt mieszkaniowy OKAM obejmujący budowę 479 mieszkań w ramach jednego etapu. Inwestycja została zrealizowana w niewiele ponad 2 lata. Obecnie przekazywane są klucze do mieszkań.

Stworzenie wyróżniającej się inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy znanej z biznesowego sznytu, mogło wydawać się nie lada wyzwaniem. CENTRAL HOUSE udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe! Osiedle, wykończone z wysokiej jakości materiałów, zrealizowane w oparciu o zasady Nowej Polityki Jakości OKAM, dostarcza mieszkańcom eko-rozwiązania i udogodnienia na miarę współczesnych potrzeb. Wyróżnikami inwestycji, wpływającymi na komfort codziennego życia, są m.in.: punkt ‘car spa’ z myjką ciśnieniową i odkurzaczem, strefa fitness z sauną, pojazd elektryczny, a także rowery przekazane na użytek mieszkańców. Integracji mieszkańców i budowaniu więzi społecznych sprzyjać będą: taras na dachu, dziedzińce wewnętrzne oraz w pełni wyposażony lokal mieszkańca z aneksem kuchennym i przestrzenią do organizowania spotkań. Zakończyliśmy inwestycję na czas, zgodnie z planem. Jesteśmy przekonani, że będzie to przyjazne miejsce do komfortowego mieszkania i aktywnego życia na terenie Mokotowa - dzielnicy, której popularność nie słabnie i stale przykuwa uwagę klientów - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

Na osiedle CENTRAL HOUSE składa się 479 mieszkań - z liczbą pokojów między 1-5, w metrażu pomiędzy 26 a 114 m2 - usytuowanych na 9 kondygnacjach. Mieszkania wyposażone są w balkony, tarasy albo ogródki. Obiekt posiada 540 miejsc parkingowych w 2-poziomowym garażu podziemnym, 200 miejsc dla rowerów w garażu podziemnym oraz 38 miejsc dla jednośladów na poziomie parteru. Na terenie CENTRAL HOUSE przewidziano także punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, miejsce do pielęgnacji aut oraz serwis rowerowy.

CENTRAL HOUSE to pierwszy projekt dewelopera, w którym nowoczesne udogodnienia dla mieszkańców i eko-rozwiązania zostały wprowadzone w całości zgodnie z tzw. Nową Polityką Jakości OKAM. Wśród rozwiązań pro-środowiskowych znalazły się m.in. zainstalowane na budynkach panele solarne, wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych czy “inteligentne” stacje do ładowania urządzeń mobilnych na dziedzińcu. Ponadto każdy klient przy odbiorze kluczy otrzymuje do swojego lokalu oczyszczacz powietrza. Poza tradycyjną zieloną przestrzenią na parterze, OKAM zrealizował taras na dachu, przeznaczony do relaksu, aktywności fizycznej czy spotkań z sąsiadami. To, co jest mocną stroną inwestycji to również lokal mieszkańca, na który składa się m.in. strefa fitness i sauna. Dla rodzin z dziećmi przewidziano zewnętrzny plac zabaw. Na terenie CENTRAL HOUSE przygotowana została także przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe: restaurację czy sklep spożywczy, a także paczkomat.

Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części warszawskiego Służewca Przemysłowego, przy ul. Domaniewskiej. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe i obiekty opieki zdrowotnej, a także infrastruktura transportowa, w tym zajezdnia tramwajowa, stacja kolejowa czy lotnisko.

Budowa CENTRAL HOUSE rozpoczęła się na początku listopada 2020 r. Za koncepcję architektoniczną odpowiadała pracownia PRC Architekci, a Generalnym Wykonawcą był FineTech Construction. W marcu br. wystartował proces odbioru kluczy do lokali. Deweloper OKAM ma w ofercie ostatnie mieszkania na sprzedaż.

Więcej informacji o inwestycji na: https://www.central-house.pl/

Okam