17-07-2022

Wieczór otwarty w Victoria Apartments

Wieczór otwarty w Victoria Apartments
Letni zachód słońca nad jeziorem Dąbie oglądany z tarasu na dachu, spacer po klimatycznym nadbrzeżu przy marinie w otoczeniu zieleni, wizyta w eleganckim mieszkaniu pokazowym – ale inaczej niż zazwyczaj, bo wieczorem. 21 lipca PCG zaprasza na nietypowe spotkanie na pierwszym gotowym osiedlu nad wodą w Szczecinie – nocne zwiedzanie Victoria Apartments!
To będzie event inny niż standardowe dni otwarte. Tym razem wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć osiedle nocą, przekonać się, jak jest oświetlone, sprawdzić wieczorny widok z okien wymarzonego mieszkania, czy spędzić chwile na pięknym balkonie i przekonać się, że to wyjątkowe miejsce. 
 
– Postanowiliśmy dać naszym klientom możliwość zobaczenia osiedla nocą, bo sami jesteśmy zauroczeni tym miejscem. Nie jest to szablonowa propozycja – zazwyczaj kupujący mogą sprawdzić, jak wygląda ich mieszkanie wieczorem dopiero po odbiorze kluczy. My jesteśmy przekonani, że Victoria Apartments zachwyci o każdej porze, także w nocy – mówi Małgorzata Przepiera, kierownik sprzedaży PCG w Szczecinie. – Zapraszamy na wieczorne spotkanie z nami również dlatego, że może to być dogodna propozycja dla tych osób, które pracują dłużej i nie mogą do nas zajrzeć w ciągu dnia, podczas godzin pracy. – dodaje Małgorzata Przepiera.
 
Spotkanie rozpocznie się o 20:30 na wspólnym tarasie na dachu budynku przy ul. Przestrzennej 9H w Szczecinie, z którego jest unikatowy widok na zachodzące słońce nad Dąbiem. Przy dobrej muzyce i przekąskach będzie można porozmawiać z doradcami PCG o szczegółach inwestycji, a także obejrzeć ostatnie wolne mieszkania w dwóch gotowych budynkach osiedla Victoria Apartments. Dla osób zainteresowanych zakupem apartamentu przygotowane zostały indywidualne rabaty.
 
Victoria Apartments to osiedle składające się z 83 apartamentów i 2 lokali usługowych wraz z zielonym zagospodarowaniem terenu, nad brzegiem jeziora Dąbie. 43 mieszkania w dwóch budynkach zostały oddane do użytku wiosną br. jako pierwsza zrealizowana inwestycja nad wodą w Szczecinie. W budowie jest drugi etap inwestycji, którego zakończenie zaplanowane jest na IV kwartał br. W ofercie osiedla dostępne są jeszcze gotowe do odbioru mieszkania o metrażach od 40 do 70 m2, 2-, 3- i 4-pokojowe, z system smart home w standardzie. Każdy apartament posiada przestronny balkon wykończony deską tarasową, z dużą szafą do przechowywania np. mebli ogrodowych lub sprzętu sportowego.
 
Inwestycję realizuje PCG, firma z ponad 32-letnim doświadczeniem w branży, wywodząca się z Wrocławia i obecna na 6 rynkach zachodniej Polski, w tym w Legnicy i Wałbrzychu, a od 2020 roku w Szczecinie. PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku, aktywnie działającym w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
 
Co? Nocne zwiedzanie osiedla Victoria Apartments
Kiedy? 21 lipca 2022 r. (czwartek), godz. 20:30 – 23:00
Gdzie? Szczecin, ul. Przestrzenna 9H
PCG