15-04-2019

Willa Wiślana – tak niskich cen w Warszawie już nie ma

Willa Wiślana – tak niskich cen w Warszawie już nie ma
Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym, nowoczesnym budynku na warszawskim Tarchominie za 224 tys. złotych – nic dziwnego, że w krótkiej przedsprzedaży nabywców znalazło ponad 20, z dostępnych 130 lokali

J.W. Construction rozpoczął budowę Willi Wiślanej, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego przy ulicy Mikołaja Trąby na Białołęce. Parter zajmą lokale usługowe, a pozostałe piętra mieszkania o powierzchni od 28 do 52 metrów kwadratowych. W garażu podziemnym i na parkingu przed budynkiem zaprojektowano 146 miejsc parkingowych, przewidziano też boksy rowerowe i schowki.
 
- Nasza oferta cieszy się ogromnym powodzeniem przede wszystkim dlatego, że stosunkowo niewielkie mieszkania zaprojektowane są naprawdę komfortowo, a funkcjonalne rozkłady tworzą przyjazną do życia przestrzeń - mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – Budynek powstaje w cichej okolicy a już dawno argument, że Białołęka jest źle skomunikowana z centrum Warszawy przestał być aktualny. Najważniejszym chyba jednak atutem oferowanych przez nas mieszkań w Willi Wiślanej jest ich cena. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak niskich cen w Warszawie już nie ma.
 
Zakończenie budowy J.W. Construction zaplanował na koniec 2020 roku. Już teraz można podpisywać z deweloperem umowy deweloperskie. Na chętnych czeka jeszcze około 100 mieszkań.

 

JW Construction