22-04-2022

Wystartowała budowa Stacji Centrum, nowego osiedla w Pruszkowie

Wystartowała budowa Stacji Centrum, nowego osiedla w Pruszkowie
Nowe osiedle Stacja Centrum, które powstanie w trójkącie wyznaczonym od północno-zachodniej strony ulicą Waryńskiego, a od strony południowo-wschodniej torami kolejowymi, ma już pozwolenie na budowę.

 J.W. Construction prowadzi sprzedaż 422 mieszkań w pięciu budynkach mieszkalnych, pięcio- i sześciokondygnacyjnych. Stacja Centrum – bo tak nazywa się inwestycja – powstanie w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Nowa Stacja oraz Dworca Pruszków, z którego do Dworca Centralnego w Warszawie jedzie się około 20 minut. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja o szczególnych walorach krajobrazowych, wypoczynkowych i rekreacyjnych. 
 
Mieszkania w inwestycji Stacja Centrum są funkcjonalnie zaprojektowane, jedno-, dwu- i trzypokojowe, o metrażach od 25,64 do 59,58 m kw. Zaletą projektu są duże przeszklone balkony. Na parterze budynku usytuowanego przy ulicy będzie 14 lokali usługowych, a w całym kompleksie – 23. W podziemnej hali garażowej przewidziano 422 miejsca postojowe i dodatkowo 85 miejsc na zewnątrz. Od strony torów powstanie ekran dźwiękochłonny, który zapewni mieszkańcom izolację akustyczną.   
 
- Budowę zrealizuje firma TECHBAU Budownictwo, gwarantująca solidność wykonania i terminowość, o ugruntowanej od 20 lat pozycji w branży budowlanej. Zakończenie budowy zaplanowane jest na koniec 2024 roku. Najtańsze mieszkanie o metrażu 27 m kw. kosztuje 305 tys. zł - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.
 
J.W. Construction, jako wiodący deweloper ogólnopolski, zrealizował od 1993 roku ponad 60 inwestycji w aglomeracji warszawskiej.  

 

J.W. Construction Holding